Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nyomul rám minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomul rám minden idióta? Miért hiszik az emberek, hogy járni fogok velük?

Figyelt kérdés

Miért nyomulnak ennyire a (számomra közömbös) pasik? Őszintén az idegeimre megy...

Szeretem a férfiakat tényleg, de inkább barátként. (Akivel többet is el tudok képzelni, mint haverság annál úgyis kezdeményezek, vagy jelzem neki.)

Nem adok nekik ilyen jeleket (szerintem) és SOSEM hitegetem őket. Kijelentem, hogy van barátom/barátnőm. De akkor is kérdezgetnek, hogy milyen a kapcsolatunk és ha vele szakítok akkor mi összejövünk-e. Szánalmas... És fényezik magukat, hogy de ők jobbak és őket kellene választanom. Na erre én dühbe jövök és akkor repül minden...

Miért van ez? Nem veszik észre, hogy mindenre csak gúnyos megjegyzést teszek vagy annyit válaszolok, hogy "ja, aha, hát..." ?

Nem tehetek róla de ha egyszer nem találom vonzónak az illetőt nem tudok mit csinálni. Nagy luxus lenne csak azért igent mondani neki, hogy ő jól érezze magát, pff. :D Szívesen beszélgetek vele meg bármi hasonló, barátként tekintek rá. De ezt is elkúrja azzal, hogy nyomul rám ezerrel és emiatt idegesít és unszimpi lesz a számomra és inkább kerülöm...

A kedvenc kérdésem még a (van barátod? van. ) ÉS NEM CSALOD MEG? Leégne a pofám ha ilyet kérdeznék (és komolyan kérdezik, nem viccesen). Hát ennyire kevés a csaj vagy mi van?

Mostanában MINDENHOL csak ilyen típusú pasikkal találkozom. Hova az úristenbe menjek már, ahol olyan fiúk is vannak akikkel simán haverkodni is lehet?

Velem van a baj, hogy ez idegesít és nem akarok csak azért járni egy kis senkivel, hogy ne legyek egyedül?

Lányok, hogy kell ezt a helyzetet kezelni? Ti mit csináltok az ilyen pasikkal?

Lehet a viselkedésemből az jön le, hogy kapható vagyok ilyen dolgokra vagy nem tudom... elég fiús vagyok amúgy, meg laza,néha elég sok mindent megengedek magamnak :D de nem tudom miből gondolják azt sokan, hogy van esélyük nálam, mert még célozgatni sem szoktam rá.

Mennyire durván kell ilyenkor beszólni, hogy rakjam helyre őket? Nem akartam már nagyon durva lenni így is sokat nyafognak, annyira csúnyán gondoltam nem szólok be. De ez így nem hatásos, sehogy sem fogják fel h *NEM*. Ha valaki kicsapja nálam a biztosítékot és beverek egyet akkor abból érthetővé válik végre vagy olyankor mi van? :DDD Na jó, csak vicceltem, próbálok magamon uralkodni.

Nem értem ezt az egészet, leírni se volt könnyű, mert nem tudom mire vélni az egész helyzetet. Remélem azért valaki elolvasta és érti mi az, ami zavar :)


2009. ápr. 17. 04:32
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és nem akartam általánosítani, mert:

tudom, hogy nem minden férfi ilyen.

lányok is viselkednek így (csak a pasikra jellemzőbb ez).

2009. ápr. 17. 04:57
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a pasi vagy csaj tényleg szánalmas, aki miután közlöd, hogy barátod van, olyan témával nyomul, hogy szólj, ha majd szakítotok. Hogy lehet olyat kérdezni, hogy nem csalod-e meg? :O Az a baj, hogy pl. nem látom azt, hogy egy csaj meg egy pasi igazi haveri viszonyt tudna kialakítani. A legtöbb esetben egy pasi csak akkor szól egy csajhoz, ha valamilyen szinten tetszik neki, ha többet akar. Annyit tudsz csinálni, hogy nem haverkodsz, mert a közeledésedet, barátságos viselkedésedet félreértik még ha te semmilyen jelét sem adod annak, hogy járni akarsz velük. Elkezdenek reménykedni. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de ha már húszon túl, akkor mondd azt nekik, hogy házas vagy vagy akár azt, hogy babát vársz. Tuti, hogy 1 másodpercen belül lekopnak. Akkor tuti békén fognak hagyni örökre.
2009. ápr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én se értem, de tőlem már rengeteg ember megkérdezte, hogy megcsalom-e! Gondolhatod, amikor először hallottam 2 percig nem tudtam kinyögni egy szót se. Ilyenre mit mondjon az ember...

Nekem van pár barátom, részemről 100%ig haveri a viszony, gondolom részükről is mert van párjuk illetve keresgélnek és nem vagyunk egymás esetei. Persze azt nem tudom mi jár a fejükben, lehet volt idő amikor megfordult benne más is.

Köszi, szerintem is ez lehet a gond, hogy túl kedves és közvetlen vagyok néha és ezt félreértik.


Most leszek 20 :) A házasság, baba téma jó ötlet, akkor biztos egyből lelépnének :))) csak rólam egyiket sem hiszik el sajnos, mert tudják mi az álláspontom e téren.

De ha megelégelem a dolgot lehet előállok ezzel :)

2009. ápr. 17. 07:07
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Fiú-lány barátság semmilyen vonatkozásban NINCS!!! Az egyik fél mindig többet érez, és ezek rendszerint, mi férfiak vagyunk, mert félreértjük ezeket a jeleket...Na, azért vannak olyanok is, hogy a hölgyek értenek félre valamit, de leggyakrabban a férfiak... Mivel a férfiakat és a nőket közel sem a barátság szála köti össze, ezért ez lehetetlen. Egy pasi akaratlanul is megkívánja a női "barátot", csak van, aki ezt elnyomja magában, van pedig aki elmondja. Nem kell sokat gondolkozni, hogy rájöjj, hogy a 2. féle szokott pofára esni:)

Ezért akar járni veled minden "idióta".

2009. ápr. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

:))

Amúgy én nem is annyira a barátság részére akartam kitérni. A barátaimmal nincs gondom, sosem próbálkoznak be nálam.

Csak ismeretlenek elkezdenek nyomulni és nem értenek a szép szóból. És lépten-nyomon találkozok valakivel aki rám startol aztán az istennek nem lehet vele megértetni, hogy én kapcsolatot semmi szín alatt nem akarok.

Nem értem, engem ha elutasítanak nem alázom porrá magam, nem futok senki után. Főleg nem csinálok magamból hülyét.

Miért nem tudok normális emberekkel találkozni...

2009. ápr. 17. 07:47
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha olyan helyre mész, ahova az emberek nagy része ismerkedni jár, akkor min csodálkozol?
2009. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok: szerintem is az a gond, hogy olyan helyre mész szórakozni, ahol a legtöbb ember ismerkedni szokott és ahogy már mondtam és mondták, olyan nem nagyon van, hogy fiú-lány haverság, mert egyik mindig többet fog akarni a másiknál. Ha te nem is szándékosan teszed ezt, de úgy jöhet le, hogy kelleted magad a pasik előtt. Talán azért akarnak ennyire megkörnyékezni, mert sajnos sok olyan pasi (meg csaj) van, akik élvezik a kalandokat, megcsalást...ne kérdezd, hogy miért, ezt csak az tudja, aki ilyet tesz. Biztos, izgalmasnak találja. Tudja, hogy többet kell érte melózni, mint egy szabad prédáért. Valahogy kihívást jelent neki. Sajnos vannak ilyen undorító felfogású emberek. Vannak jó barátnőid? Ha van valamilyen nőnemű bizalmasod, kérdezd meg, hogy ő hogy lát téged. Kérdezd meg, hogy azt gondolja-e, hogy jeleket adsz a pasiknak. Lehet, hogy ezt csak te nem érzed, mert nem szándékos. De miért akarsz te ennyire fiúkkal barátkozni, ha van barátod? Ilyen haver úgysem haver, látod, hogy semmi jó nem sül ki ebből...
2009. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem discora gondoltam vagy egyéb hasonló helyre... Bárhol megállítanak emberek. Buszmegállóban, vásárlás közben, vagy ha lemegyek kajálni, biliárdozni stb.


Hát nőnemű barátaim nincsenek, szóval ez a megkérdezés most kimarad :) egyébként jó ötlet, lehet megkérdezek egy ismerőst, végül is valamennyire csak ismer, gondolom van rólam véleménye... hátha okosabb leszek.


Nincs barátom, de azt most nem is akarok egyáltalán.

Nem feltétlenül akarok mindenkivel barátkozni, csak azért mégis... ha vannak az embernek haverjai, barátai az nem árt.


Köszönöm a válaszokat, akinek még van véleménye, az leírhatja.

2009. ápr. 17. 20:54
 9/9 Izééékeh11 ***** válasza:

jah ez téll szánalmas,bnőmnek a sulijába van egy srác aki vmi fogyatékos vagy nem tudom mi ,de a barátnőm most szakitott nemrég a pasijával,és eza retardált gyerek olyanokat ír fb chaten hogy Ha eltelt 1 hónap a szakitásuk uzán,hivatalosan is járni fognak -.-" és az üzenőfalára naponként számol vissza,mostmár asszem 12-nél tart vagy menniynél...és bnőm már egy csomószor próbálta leállitani kedvesen,és énis mondtam neki h szájlon le bnőmről vagy baj lesz,nem érti o.O és elkülte a beszélgetéseket és a srác olyanokat ír neki hogy -Szijaa édes *-* -és amúgy az "ex barátnőjének" nevezi -.-"

13L

2011. máj. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!