Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan koptassam le a szomszed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le a szomszedleanyt?

Figyelt kérdés

En mar 25 eves vagyok a szomszedleany 13 eves es mind azt akarja h fekudjek le vele,legyek vele kapcsolatban, jarjunk stb. Nekem van egy 5 eves kapcsolatom es azzal fenyeget ha nem hagyom el a baratnomet akkor ki talal valami meset azert h legyek vele es a baratnommel szakitsunk, igy is nagyo feltekeny a baratnom de ez a kiscsaj kitalal valamit akkor biztos a szakitas koztunk

Mit tegyek, elore nem akarok beszelni a baratnommel errol a temarol mert akkor azt fogja hinni h mar megtettem


2009. ápr. 17. 07:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen beszélj a pároddal jó előre, hogy tudja, ha valamit tényleg mond az az eszement kislány, akkor az nem igaz. Ez az egy dolog van, amit tehetsz. Ha nem szólsz neki, éppen akkor fogja azt hinni, hogy eltitkoltad. Én a szülőkkel is beszélnék, mert ez már fenyegetés, zsarolás és akár a kapcsolatod is rámehet arról nem beszélve, hogy 13 éves megrontásáért börtönbe is kerülhetsz, ha ez a lány azt hazudja, hogy megerőszakoltad. A szülőkkel beszélj. Ismernek téged? Tudják, hogy tisztességes ember vagy? Azzal tudnád bizonyítani az igazadat, ha felvennéd diktafonnal, amit ez a lányka mond neked, amint épp fenyeget. Talán ez az egyetlen megoldás, hogy ne kerülj bajba...
2009. ápr. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első, hogy beszélj a barátnőddel, mert ha még is megtörténik a baj, akkor sosem fogja neked elhinni, hogy nem tettél semmit.

A második, hogy beszélj a lány szüleivel, hogy feljelentést fogsz tenni zaklatásért, ha nem állítják le a kiscsajt.

Illetve én biztos beszélnék sok ismerősömmel is erről, mert ha mégis lenne valami, akkor ők igazolják, hogy te már régen beszéltél erről a zaklatásról.

(pont erről szólt egy film is, és a kis pi..csa még a pali óvszerét is ellopta a spermáért, hogy igazolja a palival lefeküdtek)

2009. ápr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 25 éves vagy, és komoly kapcsolatod van, felteszem a barátnőd is egy érett ember......csak megérti, hogy a szomszéd lány még gyerek, és megbízik benned....
2009. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda hisztis kis p.csa a szomszédod...

Beszélj a barátnőddel, hogy zaklat téged a kislány de most véget vetsz neki. És hogy sosem volt köztetek semmi és nem is lesz, de azt mondta, hogy pletykálni fog.

Aztán becsöngetsz a lány szüleihez és elpanaszolod nekik, hogy a nevelés hiánya mit okozott a drága gyereküknél.

Az is jó ha ott elmondod az egészet amikor ő is ott van legalább leég az arcáról a bőr és ezek után már nem lesz értelme hazudozni ráadásul a szülei és mindenki tudni fogja, hogy csak kitalálta.

Ha én lennék a barátnőd, én feltétel nélkül hinnéd neked és egy ilyen kis liba nem tudna kettőnk közé állni. Sőt még fel is képelném, emberesen :D

Biztos bízik benned a barátnőd, csak nem hisz egy 13 éves zavarodott kis tininek.

2009. ápr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha nem mondasz a barátnődnek semmit hanem mástól tudja meg akár az igazat, akár a hazugságot az sokkal rosszabb lesz. Beszélned kell vele, végül is emelet fővel odaállhatsz elé és elmondhatod, hiszen te semmiben sem vagy hibás. Jobb, ha tőled tudja meg különben később nem tudja majd feldolgozni nem tudja kinek higgyen és nem fog bízni benned. Megéri? Nem.
2009. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Most olvastam el az eddigi válaszokat.

Mindenképpen beszélj a szülőkkel, a barátnőddel.

A diktafon nagyon jó ötlet, vagy akár mobillal felvenni vagy bármivel. Vagy a rendőrségre bemenni akár csak azért is, hogy megkérdezd mit lehet tenni. Arra emlékezni fognak és mégis csak megéri, minthogy esetleg lecsukjanak. Amilyen beteg ez a csaj még elkezdené mesélni, hogy lefeküdtetek egymással aztán elvesztenéd az állásodat meg mindent.

Valamit tenned kell mindenképpen.

2009. ápr. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ezekről a tizenéves kis RIBA*NCOKRÓL beszélek mikor azt mondom,hogy a mai fiatalok nagy része el van fajulva!Beszélj a barátmőddel,csak elhiszi,hogy nincs közöd egy 13éves kis sz*ARházihoz!**
2009. ápr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mindenkepp beszelek a baratnommel mert az egeszen azt irtatok :)


Annyira feltekeny tipus a baratnom ha bekotott szemmel is mennek az utcan akkor is azt mondana h nezzem a csajokat s nem szeretem ot de mindenkepp beszelek mert hat a komunikacio a legfontosabb a kapcsolatban (es a szeretkezes) remelem nem fog veszekedni velem ezert :)

2009. ápr. 17. 08:42
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha annyira féltékeny a párod, akkor jobb, ha nem vele beszélsz...mert később meggyanúsíthat, még akkor is, ha nem történt semmi.Ráadásul ez egyáltalán nem férfias megoldás.(Egyébként is furcsának találom, hogy kifog rajtad egy kis csitri.)

Egyébként az én véleményem az, hogy semmiképpen se a pároddal, hanem a kiscsajnak az édes mamikájával beszélj.(Stílusosan add elő, hogy vagy leállítja rövid időn belül a kislányát, vagy tovább rúgod mint látod...a leánykájával együtt.)

Legközelebb meg ha netán ezután is letámadna a kiscsaj, légy rutinos, tedd diktafonra a mobilodat, vedd fel a beszélgetést -anélkül, hogy észrevenné- és azzal már mehetsz a párodhoz is...

2009. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

hol ez a kis ribi szomszédlány ellátom én a baját hogy nem tér észhez 1 hétig akkora orgazmust kap tőlem

amugy nincs egy haverod akire rátudnád sozni a cssaaaajt ill aki megdugná hejetted mert ha ez kell neki

2009. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!