Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy, mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy, mikor szeretkezünk barátnőmmel, és ingerlem a G pontját, olyan érzése van mintha pisilnie kéne? Emiatt nincs neki hüvelyi orgazmusa, mert kellemetlen érzés neki.

Figyelt kérdés
De egyébként csikló orgazmusa mindig van mikor szexelünk, szóval ilyen téren nincs baj, csak ő is és én is szeretném ha a hüvelyi orgazmus is összejönne.
2011. aug. 24. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért kell pisilnie, mert terhes!
2011. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
vigyázz ki ne hugyozza a gyereket
2011. aug. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Olvastam valahol, hogy elengedheti, nem jön semmi, csak orgazmus. Ha meg mégis jön valami, törölközővel töröld fel.
2011. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez az érzés van az orgazmus előtt..
2011. aug. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, így van, utána jönne az orgazmus elvileg. Az más hogy nekem olyan kellemetlen érzés, hogy egyszerűen nem bírom ki, és pózt kell váltani hogy ne érezzem...
2011. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Tovább, mégis..!
2021. szept. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Dupla törölköző alá készítve...
2021. szept. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!