Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha E-Mail-eznétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha E-Mail-eznétek egy pasival és tök jól kijönnétek, de nem egy nagy szépség, és nem is láttatok még róla képet, mi lenne a benyomásotok róla az első találkánál?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a kisugárzása a helyén van, akkor nem fog érdekelni, hogy néz ki. Ha jól kijöttök, egy szép barátság mindenképpen kialakulhat az ismeretségből.
2011. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok h*lye, nem találkoznék vele úgy hogy még egy képet sem láttam róla...
2011. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
73%

nem akarlak áltatni,de csalódás lenne..sajnos az emberek többség sokat ad a külsőre,de vannak kivételek..persze az is fontos milyen korosztályt célzol meg?....a kamaszok nem a lelkedet mutogatják a barátnőjüknek..:(..de még itt is van kivétel..lehet,hogy pont ő lesz az..meg kell próbálni..máshogy nem fog kiderülni...

sok sikert

2011. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp érdemes képet cserélni tali előtt, hogy utánna ne legyen kellemetlen a találkozás!
2011. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy a belső a lényeg miért ne lenne fontos a külső is? Miért ne lehetne olyan párja az embernek aki kívül és belül is megfelel, ha van rá lehetőség
2011. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szívesen találkozom olyan emberrel akiről még csak képet sem láttam. Egyedül legalább is biztosan nem. és honnan tudjam hogy nem egy szépség ha még képet sem láttam róla? :D
2011. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azért randi előtt kérnék róla képet. Nem feltétlenül azért, hogy az alapján döntsek, csak az ember elképzel valakit amikor levelezik és nem jó, ha mondjuk csalódás éri a találkánál, mert az illető nem olyan, mint amilyennek elképzelte. Nyugodtan megírhatod neki azt is, hogy nem vagy egy szőke herceg, nem mindenkinek ez a fontos. De persze ha ő nem erőlteti, akkor nem kell...
2011. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!