Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Inkább a csont sovány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Inkább a csont sovány modell alkatokat kedvelitek, vagy azt, akin van mit fogni, de egyáltalán nem kövér?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 18:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
A csont soványakat, természetesen. Még bőr sem kell rá. Miféle kérdés ez?
2011. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
kicsit se sarkalatos a kérdés... valahogy egyértelmű, hogy mit fognak válaszolni, de úgyis csak magadat akarod igazolni. És a lényeg: ha elfogadod magad úgy, hogy nem lapos a hasad és nem feszes a feneked, de egy értékes ember vagy, akkor bejösz a pasiknak. Amúgy meg lehetsz tökéletes is, ha nincs belső békéd. De sztem hiába koptatom a szám...
2011. aug. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Táncművész/tornász kinézetűeket. De csak akkor, ha eleve vékonyabb alkatúnak születtek + sportolnak.
2011. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pasi ugyan, de van rajtam egy pici felesleg. Néha több, akár + 8-10 kiló is, jelenleg olyan 3-4 kiló. Soha nem volt ebből problémám, a pasik mindig így szerettek, formásan, husisan. :)


21/L

2011. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Valaki a csont soványakat szereti, a barátnőm 157cm és 40 kg és tetszik pár férfinak, de sokan csontosnak tartják.

Én nőies vagyok (pont olyan h van mit fogni és nem hájat!!!) 165 cm és 53 kg, sokkal több férfinak tetszem, mint a csont sovány barátnőm!

Úgyhogy egy karcsú, de nőies nőre a férfiak 80%-a bukik.

2011. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Én nő vagyok de tapasztalatból tudom, hogy azt szeretik akin van mit fogni de nem kövér. Volt mondjuk egy olyan pasim aki kifejezetten a csontsoványakat szerette de tényleg. Akkoriban az is voltam. Kb. 48kg a 168cm-hez.

30/L

2011. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt, aki természetes, harmonikus, egészséges és még ideális is a testsúlya.

Dagi és anorex kizárva!

2011. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van mit fogni...jó kis védő duma. A legszebb az ha valaki vékonycsontozatú kicsit nagyobb mellekkel és nagyobb kerekebb popsival, a többi helyen meg lapos. Nem birom ezt a van mit fogni dumát, ha plöttyedt zsiros, pl lógó fenék lógó mell azon is van mit fogni de az nem jó.
2011. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nő vagyok,szóval ne haragudj hogy írok. A kérdésből kimaradt az "átlagos testalkat" is. Szerintem van a csont sovány,a "normális" és az akin már van mit fogni. Én 163 cm vagyok és 52 kg,ha hozzámér valaki nem fogja átszúrni a csontom az illető tenyerét és egyéb testrészeit de nem is áll meg a tenyerében az itt-ott felhalmozódott zsírrétegem.

Ahogy azt az egyik hozzászóló írta magadat akarod fényezni,úgy írtad le a kérdést hogy mindenki a "van mit fogni de egyáltalán nem kövér"-re szavazott. Na már most akin van mit fogni az igen is valamennyire kövér.

Hogy a kérdésedre válaszoljak,szerintem a férfiaknak az olyan nők tetszenek ha már választani kell a kettő közül akiken "van mit fogni de egyáltalán nem kövér"-ahogy te fogalmaznád,persze csak ha nem vagy 150 cm és 100 kg.

DE elsősorban ne másoknak akarj megfelelni hanem magadnak,ha nem vagy elégedett az alakoddal akkor próbálj lefogyni,mert amíg magadnak nem tetszel másnak se fogsz.

2011. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ó már. Most téged megnyugtat, ha leírják, hogy azt, akin van mit fogni? Amúgy is gáz a kérdés. Úgy van feltéve, hogy egyértelmüen csak a második lehetöséget lehessen választani. Ha az, akin van mit fogni az nem kövér, akkor a másik se csontsoványnak legyen már írva, hanem nagyon vékony, modell alkat, esetleg kissé csontosabb. Mert a te alternatíva párosításod majdnem olyan, mint a "pénzt vagy életet?!".
2011. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!