Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nah egy srácról van szó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah egy srácról van szó a sulból. Nagyon tetszik és úgy vezsem észre hogy ő is közeledik felém de nem tudom hogy merjeke lépni vagy várjak amig ő lép?

Figyelt kérdés
felvettem msnre ,de nem merek vle bexéni
2009. ápr. 17. 16:53
 1/10 A kérdező kommentje:

bocsi nem írtam helyesen

amúgy még annyit akartam írni hogy rá két hétre kb. ő is felvett msnre. Nem tudom mit csináljak.

2009. ápr. 17. 16:57
 2/10 anonim ***** válasza:

Felvetted msn-re, aztán ő is felvett... ez nekem magas. :D


Ha felvetted, akkor beszélgess vele. Nyugodtan írj rá, nem fog hülyének nézni... Köszönj neki, kérdezd meg, hogy van... Amúgy nem tudom mennyire ismeritek egymást, de ha másról nem, akkor sulis dolgokról tudtok majd beszélgetni, aztán meg jön minden szépen sorban. :)

2009. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem csodálom.
2009. ápr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát az volt hogy én felvettem majd nem sokkára ő is felvett kijelezte az msnen de ő se irt még...

De a suliban mindig flörtölgetünk

2009. ápr. 17. 18:48
 5/10 A kérdező kommentje:

nem tudom mit tegyek

segítsetek!!

2009. ápr. 17. 18:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Na de lány vag yfiú vagy? Bár majdnem mindegy a kérdés szempontjából, hát én a helyedben gond nélkül rá írnék nanááá, miért ne?
2009. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

lány vagyok!!!

igy is irjak rá??és mégis mit irjak ,mert már rég felvettem

2009. ápr. 17. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
logika szerint mivel te vetted fele először neked kéne írni mert sugározza hogy te akarsz valamit mert TE vetted fel, lehet otthon idegbetegen azon gondolkodik, hogy minek vett fel ha nem ír stb stb van még sok variációm de inkább nem írom le
2009. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nah végre irtam neki

de most nem tudom mi lesz?!

egyenlőre elkezdtünk beszélgetni...

2009. ápr. 17. 22:58
 10/10 A kérdező kommentje:

msot viszont abba segítsetek hogy irtam neki tegnap

de ma várjam meg amig ő ir vagy irjak rá majd ?

2009. ápr. 18. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!