Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszik ez a videó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tetszik ez a videó?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=OriDTX-7a9c



Azért ebbe a témáába, mert van valami köze a szerelemhez :D


2011. aug. 28. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! Te csináltad? :D
2011. aug. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1:15 -nek

Köszii, igen én csináltam

2011. aug. 28. 01:26
 3/7 anonim ***** válasza:

wow

tök klassz

nekem tetszik

2011. aug. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán ő ezzel fejezi ki "rajongását" az anime iránt... Nekem tetszik, jók a képek. A zene annyira nem jön be... De amúgy jó. :D
2011. aug. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha az az első videód megbocsájtok minden bakklövésed, ne mindig csak tranzakciókat pakolgasd a képek közé, semmi értelme hogy 3X egymás után ugyan az a tranzakció legyen.


Egy kisfilm, aminek nincs sok tartalma mondanivalója.


Ha készítesz valamit akkor annak legyen mondanivalója, témája, logikusan történjen benne valami.,


Ne álljon minden kép, foroghatnak, közeledhetnek, távolodhatnak, vagy akár egymásba is mosódhatnak, az elején meg az a fekete izé a világító gömbökkel jó lett volna ha belemosod a környezetbe vagy egyszerűen kiveszed a fekete szint s hagyod csak a gömböket, így h az opacityt leveszed nem jó, (sony vegas - chorma keyer)


Még van mit tanulnod, ahoz képest hogyha az első videód mert ez 0


S nem az anime miatt s nem a zene miatt hanem mert nem szól semmiről s nem mondom hogy 3d-s progival de még Sony vegassal is sokkal jobbat lehet összedobni.

2011. aug. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Gyökér vagyok a progrikhoz

xD

2011. aug. 28. 23:04
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ott van a videó felett h ez a 2. videóm :DD
2011. aug. 28. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!