Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le kellett volna szólítanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kellett volna szólítanom?

Figyelt kérdés

Ma mentem az utcán, szembejött velem 2 aranyos csaj. Az egyikkel szemeztem, elmentünk egymás mellett. Pár méter múlva hátranéztem, és a csaj is. :D

Később megálltam a telefonon megnézni valamit, és láttam, hogy jönnek vissza. :) Újra szemeztünk. Le kellett volna szólítanom? Mert hát ott volt a másik csaj is, meg amúgy is semmi sem biztos...


18\F


2011. aug. 28. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Le.
2011. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

Majd legközelebb...

Ha holnap találkoznál vele... Tudd, hogy már összementél a szemében mivel ma kihagytad a lehetőséget.

2011. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet aranyosnak tartaná h ilyen teszetosza vagy
2011. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

(Nem lehet, hogy én élek tévhitekben, vagyis hogy csak félreértem?)


Mit kellett volna mondanom? A barátnője is ott volt.

2011. aug. 28. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
pl. ezt : csak téged dugjalak meg vagy a barátnődet is ?
2011. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugottan leszólíthatod.:)

kérd el az msn-ét vagy a telószámát..vagy kérdezd meg hogy nem szeretne-e veled találkozzni.: DD

ne izgulj ha nem jössz be neki nem szemezet volna veled.:D

17/L

2011. aug. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utcsó vok..és azt akartam írni hogy 'kettesben találkozni..'.:D
2011. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez a "barátnője is ott volt" mindig egy jó magyarázat, jó ok a tutyimutyiságra, és a töketlenségre... Ha igazán tetszik akkor rá se nézel a másik csajra, nemhogy azzal foglalkozz mit szólna majd hozzád!!! Te most barátom szembeköpted saját magad, megfosztottad magad egy élménytől.
2011. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
le. én is estem már egy ilyen hibába amit most is bánok...
2011. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!