Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? Mitől lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Lehet hogy kamunak fog hangzani de nem az...Érdemes végig olvasni.

olyan ciki dolog történt velem a multkor... éppen a buszon ültem. szoknya volt rajtam , éppen megvolt és én tampont használok,.szóval ülök a buszon, és velem szemben egy kutya ült. aki odajött hozzám.megsimogattam meg minden. de aztán, egyszer csak érzem hogy a tampon madzagja kilóg a szoknyából, ez eddig még nem is olyan ciki...vagyis nem anniyra mint ami most fog történni, szóval, a kutya meglátta a madzagot, és azthitte hogy valami játék...szóval, én már így hessegettem a kutyát, de csak kíhúzta valahogy a véres tampont..mindenki nézett, aztán jött az ellenőr, és mivel kínomban nem találtam a bérletem, leszállítottak.... ugyhogy haza kellet gyalognom, az ugye semmi hogy teljesen átáztam, de nagyon fájt már a hüvelyem, lehet hogy ez attól van hogy erősen húzta ki a kutya? :|

(komoly válaszokat)


2011. aug. 28. 23:26
 1/5 Bence_00 ***** válasza:
Szegény kutya . :S Mi lett vele nem tudod ?
2011. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ott bukik el a történet, hogy

- nem találtad a bérleted. Akkor hogy szálltál fel a buszra?

- kutyát egyetlen egy buszra sem engednek fel. (Kecskeméten legalább is nem, egyik járatra sem cégtől függetlenül)

2011. aug. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eljátszott a tamponommal.....gondolom
2011. aug. 28. 23:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Volt nálam bérlet de nem találtam meg...Itt ahol én lakok felengedik a kutyákat
2011. aug. 28. 23:30
 5/5 anonim ***** válasza:
az anyádat buksi mondtamhogy a bugyit a bugyit ne a tampont......
2011. aug. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!