Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányérzet? Mindig a közelebbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányérzet? Mindig a közelebbi ismerősök nem jönnek bulizni (lent)

Figyelt kérdés

Tudom, talán a mentális egészségbe is kerülhetne, de inkább ide jön, mert másban nincs hiányérzet :)

az a helyzet, hogy salsázok, azért kezdtem hogy legyen egy barátnőm innen. Már haladó vagyok. És hát nyilván már van néhány női ismerős is.

Csakhogy vannak bulik is, több helyen, és oda sose jön ismerős. Bezzeg mások, mindenki ismer mindenkit. Ez annyira demotivál, hiányérzetet gerjeszt :( "persze majd jövök, és láttam a képeket" bla bla bla. Azt már csak tetézi, hogy mindig van egy két hülye p...., akiről simán leolvasni, hogy nemnagyon akar táncolni velem :)


2011. aug. 29. 02:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam buliban és bedagadt a lábfejem, pedig egész estét egy csajjal töltöttem. Szerinted ez nemibetegség? Bocs, de most ez foglalkoztat inkább.
2011. aug. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán olyan lányt kéne keresned aki szintén táncol. Ő értékelni fogja. Az a baj, lehet én vagyok fáradt vagy valami de nem igazán értem a problémát:D
2011. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!