Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább ezek után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ezek után?

Figyelt kérdés
A volt barátom még nagyon fiatal, és bár a kapcsolat közben iszonyatosan szerelmes volt belém, kiszeretett belőlem. Se a családom, se a barátaim, sőt, még anyukám se érti, mi történt. Nagyon megbántottam egyszer, és utána már nem volt ugyanolyan semmi.. De tényleg előtte szeretett nagyon, "meghalt volna értem", de elmúlt a szerelme. Hogyan lépjek túl, ha ő sem érti, mi volt vele? Van ilyen serdülőkorban? Nincs barátnője, nem is szerelmes senkibe, de velem se akarja újrakezdeni. Akkor nem is vágyik a szerelemre? Már nincs semmi esélyem? Mit tegyek, nagyon szeretném, ha legaláb barátok lehetnénk. Jobbá tenném a kapcsolatot, hiszen az én hibám volt sok minden. DE most az iskolára sem tudok figyelni, mert folyton ő jár a fejemben. Még szerelmes vagyok belé.
2011. aug. 29. 09:59
 1/3 valaki a tömegből ***** válasza:

Velem is volt egyszer ilyen bár én a másik fél vagyok, a lánynak elmondtam menyire szeretem hogy meghalnék érte ha kellene és ezek nem üres szavak voltak, mégis egyszerüen nem engedett magához közel. Megértettük egymást, mindent elmondtunk egymásnak mint ahogy azt kell. Egyik nap megkérdeztem tőle szeret-e erre ő azt válaszolta hogy soha nem tud szeretni senkit. Én sem akarom ujrakezdeni. Nem azt mondom hogy az egész az ő hibája, de mondjuk szólhatott volna kicsit előbb is. Ha te is valami ilyesmit tettél vele szerintem egyértelmű hogy nem akarja újrakezdeni. Ha valaki átb*sz minek bíznál meg benne? 17/f

Amúgy nem a lányt okolom, értem én hogy ha valkinek nem tetszem akkor azt felesleges erőltetni, de akkor azt mondja meg már az elején.

2011. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnálom, bár a te történeted azért teljesen más. Engem ő szeretett, csak iszonyatosan érzékeny lélek. És nem tudom , mit kéne tennem. Majd beleőrülök.
2011. aug. 29. 11:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne akard a barátságot! Úgy szerelmesnek lenni, hogy tudod, meg lehet több, csak barátság majdnem olyan rossz, mint látni a párjával azt, akit szeretsz! Felejtsd el!
2011. aug. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!