Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktátok megölelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szoktátok megölelni egymást? (lent)

Figyelt kérdés

Olyan párok, akiknél a csaj a magasabb....ott melyikőtök keze hol van?

Ahol a pasi a magasabb???

És ahol egyforma magasak vagytok? Hol szokott lenni a kezetek, melyikőtöké van fent???


Tudom hogy hülye kérdés, de kíváncsi vagyok, hogy ahol a csaj a magasabb, vagy egyenlő magasak, ők is így szokták.-e...légyszi értelmes válaszokat!!!!


2011. aug. 30. 13:54
 1/6 BlackSword ***** válasza:
Ahol éppen... Erre nincsenek szabályok... Tedd oda, ahová jól esik... Persze utcán az illendőség szabályain belül... Vízszintesen nekem a jobb kezem az asszony nyaka alatt van, és a könyökömre támaszkodok... A másik kezem meg a fenekén... Tehát neki szabad a terep bárhol...
2011. aug. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Kérdésedre a válasz: KÉZZEL!
2011. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a pasi kisebb a csaj hátcsójára rakja a kezét ha a pasi magasabb akkor is és ha egyenl ő magasak akkor is :D nemtom h ez igy van-e,de láttam a tvben :)
2011. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

elősször azt olvastam,h hogy szoktatok megölni egymast?:DD

amugy nekem meg csak kb velem egymagassagu pasim volt,esetleg 5cm különbseg

2011. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Barátnőm olyan 170 centi körül van én olyan 190cm max 1-2 centivel magasabb. Én a kezét szoktam fogni, vagy néha ő belém karol vagy a derekát fogom, de az max lassú sétánál mert nem valami kényelmes nekem :D 22/F
2011. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nő háttal szokott nekem állni.
2011. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!