Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rólam? Nagyon gáz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Annyira furán érzem magam.... 16 éves srác vagyok, és ha meglátok valahol egy aranyos mosolygó kislányt, úgy megölelném! (SEMMI mást, csakis kizárólag ölelést, nem tudnék hozzányúlni sem!!!) Vajon hülyén néznének rám az emberek emiatt? :( Annyira aranyosak!
2011. aug. 30. 14:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
közveszélyes pszichopata vagy
2011. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
igen. de a baj nem veled van
2011. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 evcsi_ ***** válasza:
100%
szerintem csak simán szereted a gyerekeket. én is ilyen vagyok. ha meglátok egy pici babát vagy egy kicsi gyereket, azt mondom, de aranyos. nincs ezzel gond
2011. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
29%
Perverz...:D
2011. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 evcsi_ ***** válasza:
100%
nem perverz:) ahogy megírta :(SEMMI mást, csakis kizárólag ölelést, nem tudnék hozzányúlni sem!!!) :) máskor olvasd el figyelmesebben :)
2011. aug. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
nemigaz h az emberek nem tudnak szöveget értelmezni.
2011. aug. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Valóban nem tudnék hozzáérni szexuális célzattal SOHA, csak egyszerűen jó érzés megölelni őket (lehet, hogy ebben közrejátszik az is, hogy nem sok szeretetet kapok a környezetemtől már vagy 10 éve)
2011. aug. 30. 14:54
 8/30 evcsi_ ***** válasza:
hát nem tudnak, bizony. de egy tanács: azért csak úgy az utcán egy idegen kisgyereket ne ölelj meg, apuci-anyuci tuti nem ujjongnának töle:)
2011. aug. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 evcsi_ ***** válasza:
aha akkor itt a gond, szeretethiány :S mikor csak úgy szükséged lenne valainek a jó szoros ölelésére
2011. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Azért vadidegent nem ölelek meg... Lehet, hogy itt a baj.... Nagyon szeretek megölelni valakit, és egy árva ember sincs aki viszonozza :(
2011. aug. 30. 15:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!