Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott egy fiú lány barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott egy fiú lány barátság, miaz amit te már megcsalásnak vennél ha ők nagyon jóba lennének?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Komolyabb bókokat, csókot.
2011. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nos, az első szerelmemmel 3 évig voltunk együtt. Mikor vége lett megbeszéltük, hogy barátok maradunk így is lett, olyan nekem mint a másik felem, szinte naponta vagyunk együtt, néha megpusziljuk egymást, de a testi vonzata ennyi. Viszont ha pl valami rossz történik velem pl éjszaka őt hívom fel és nem egyszer már együtt aludtunk mert valamelyikőnk mondjuk rosszat álmodott. Ezenkívül együtt járunk kirándulni moziba... Nem egy pasim sokallt be emiatt, és hagyott ott, de egyértelmű hogy az ilyennel nem foglalkozom. Neki is "elűztem" már pár csaját de nem bánja ő is azt szokta mondani, hogy megéri. A jelenlegi nője gyűlöl adok még neki kb két hetet és kitúrom :D Úgyhogy szerintem fogadd el a párod barátját mert a barátság mindig fontosabb egy-egy numeránál.
2011. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bainstorm ***** válasza:

ne légy már ennyire paranoiás..

haverok és kész...

2011. aug. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Félreértés van XD Én csaj vagyok és van egy nagyon jó fiú barátom szintén ő a másik felem és csak kíváncsi vagyok ki mit tartana megcsalásnak:D
2011. aug. 30. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a megcsalás, hogy a másik felednek tartod :/ Már ne haragudj, de én azért vagyok egy kapcsolatban, hogy a férfi legyen az én testi lelki legjobb barátom, másik felem, akire mindig számíthatok. Ha neked ez nem a pasid, hanem ez a srác, akkor miért vagy mással együtt? Én nem értem.

Attól, hogy fizikailag nem csalod meg a párodat, lélekben semmibe veszed kb... Én tényleg nem értem miért nem vagy csak simán a "másik feleddel" együtt :/ Ennek mi értelme?

2011. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a barátság miért lenne megcsalás? nekem is van fiúbarátom, akivel elég sok mindent megbeszélek. a pasiügyeket is, meg ő is a barátnőjével való gondokat. de nincs köztünk semmi testi kapcsolat, nem megyek vele kézenfogva az utcán, nincs csók, se semmi.
2011. aug. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem a barátság a megcsalás, hanem, hogy ő egy másik fiút tart a másik felének, úgymond élete párjának szinte, mert kb úgy írták le...
2011. aug. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem is a legjobb barátom a másik felem,évek óta jól ismerjük egymást.Ha ő nemlenne akkor 1-2 éve öngyilkos lettem volna.Csak ő volt nekem.Az igaz hogy megpróbáltuk egyszer hogy nem csak barátok de nem működött.

És van barátom és lehet nem tartom a másik felemnek,de nagyon szeretem és ő is engem.Tudja hogy mennyire jóba vagyok ezzel a haverommal de nem féltékeny.Őmeg egyik osztály társammal van ilyen kapcsolatban.Egyik sráctól sem válnék meg mert ugyanolyan fontosak nekem csak másképp.

2011. aug. 31. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!