Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, hogyan viselkedjek? 20l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, hogyan viselkedjek? 20l

Figyelt kérdés
Az jön be nektek, hogy ha egy buliban egy csaj nagyon rázza magát vagy szolidabban? És mi a helyzet a koncertekkel? Hogy lehet nőiesen "tombolni"?
2011. szept. 1. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Attól függ:

Mi a célod? Mit akarsz elérni nálunk?

2011. szept. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az jön be ha ki finomultan kulturáltan táncol és nem mint a hülye gyerekek...és ha oda megyek hozzá akkor ne csak arról tudjak beszélni vele hogy micsoda jó ez a buli...
2011. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja még annyi hogy ha nagyon rázza magát az számomra vissza taszító és ilyen lányhoz oda sem mennék,vagy legalábbis komoly dolgot nem szeretnék tőle...
2011. szept. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Add önmagad és érezd magad jól. Legyen az buli, koncert, vagy csak az utcán. Ne játszd meg magad, ez a lényeg.
2011. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
azt szeretném elérni, hogy normális pasi normális csajnak tartson :)
2011. szept. 1. 10:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd elérni akkor ne rázd magad semmi esetre sem,én személy szerint jobban szeretem a kicsit vissza fogottabb lányokat,nem azt mondom hogy egy szende szűz legyen,de nekem az első benyomás fontos.Táncoljon azzal nincs baj,lehet szépen kifinomultan táncolni...és nem figyelem felkeltően,ha az a célod hogy rendes lánynak tartsanak akkor mindenképpen a kifinomultabb formát válaszd..
2011. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor ne öltözz k.rvásan, de azért ne is zsákban járj mindenhova. Ne legyél részeg, de az alkoholt se tagadd meg. Ne dohányozz, az olyan kiábrándító. Legyen kellemes az illatod, ha hosszú a hajad, akkor ne kösd fel. Ne úgy rázd magad, mint akit a 220 csapott meg, de úgy se állj, mint egy fadarab. ;) Legyél laza, de szét azért ne ess. Ja és ne káromkodj, az olyan kiábrándító! :D


Üdv. egy normális pasi! :)

2011. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja és nem utolsó sorban ne játszd meg magad mert az előbb vagy utóbb kibukik..
2011. szept. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha buliba mennél bulizz!Ha pasizni mennél pasizz!
2011. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem az tetszik, ha a csaj rázza magát, egyszóval felkelti a figyelmem, nemcsak ül az asztalnál, oszt cigizik, meg piál.

Szal szeretem ha táncol, stb, és feltünően viselkedik.

Ilyenkor rámozdulok a csajra, önkéntelenül is.

Nekem mindig is a táncos, izgómozgó csajok jönnek be, nepedig a bárpultot támasztok ,vagy ücsörgök....

20/F

2011. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!