Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ugy, hogy annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ugy, hogy annyira szeretétek volna megismerni a kedvenceteket, mint embert, hogy az miatt nem is tudtatok más pasira nézni?

Figyelt kérdés
Valahol reménykedek, hogy előbb megismerhetem őt (meglenne rá mód, még ha külföldi is). Egyébként mindigis nagy célokat tűztem magam elé, amiket igyekeztem megvalósítani is. Volt is siker, meg néha bukás is persze.
2011. szept. 2. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is csak Jessica Alba-val tudom elképzelni a jövőmet.
2011. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Álmodozz csak tovább...



De ez a valóvilág, ébredj fel!!!

2011. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ez csak rajongás. egy idő után elmúlik...
2011. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem volt, szerintem ez nem is igazán normális dolog. Bocs, ha megbántalak ezzel, nem ez a szándékom.
2011. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de miért ne történhetne meg, hogy az álmaink megvalósuljanak? Tesóm már egyre többet utazgat külföldre a hangszerével... Én is zenélek. Attól, hogy valaki imert, még nem jelenti, hogy nem ember, és hogy földönkívüli.
2011. szept. 2. 17:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Amugy nem vagyok dilis, csak nagy álmaim vannak.
2011. szept. 2. 17:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Dolgozom, és főiskolára járok egyszerre, ez menne, ha dilis lennék?
2011. szept. 2. 17:02
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ne vedd személyes sértésnek, de fősulira nem nagy kunszt bekerülni...



sok hülye ismerősöm is felvették, akik tényleg nem egy nagy IQ-fighterek...

2011. szept. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Általánosban színkitűnő voltam, 5. osztályig, aztán lusta lettem tanulni, kül ugy is fejezhettem volna. A középsulit erős jelessel fejeztem, szintén lustaságból. A főiskola, amire járok, nem könnyű, tanárom szerint jól haladok, eddig nagyrészt 100%-os esszéket, dogákat írtam. Teljes munkaidő mellett. Csak azért írom, hogy tudd, nincs okod lenézni és alábecsülni a másikat ugy, hogy nem is ismered. A mai pasik nagy része meg ha nem ágyba akar vinni, akkor a tökéletes, Barbibaba kinézetű nőkre bukik. Vagy buta, ésatöbbi. Mert engem az nem vonz, de hát kit volnzana. Nagyon ritka a rendes pasi, azok meg vagy foglaltak, vagy a Marson élnek... A maradék 5%-ból kellene kifogni a megfelelőt. Ugyhogy marad az álmodozás még egy darabig, amig rá nem futok olyasvalakire, aki elfogad ugy, ahogy vagyok. És aki nekem is tetszeni fog, mert ez sem elhanyagolható.
2011. szept. 2. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!