Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ha meglátnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha meglátnátok egy pasit sírni a nyílt utcán vagy valahol máshol?

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 19:45
1 2 3
 1/21 WhiteLabel ***** válasza:
100%
semmit, ő dolga.
2011. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Ha nő lenne, biztos megvígasztalnám...Bár nem hiszem.

Mit szólnék? Szomorú és kész...

Max ha öngyilkos akarna lenni, akkor nem gondolnám azt, hogy jobb ilyenkor békén hagyni. Ő is ember. Sírjon.

2011. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ő is ember. És bizony a férfi nem egy kőből faragott viking harcos, hanem egy érző lény. Egy férfi nem lesz se kevesebb, se gyengébb, se meleg, mert sír. Sőt, értékelni kell, hogy felvállalja az érzelmeit.
2011. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Levették a számlájáról a tartásdíjat.
2011. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Elgondolkoznék, hogy vajon miért sír. Aztán eltöprengnék rajta, hogy odamenjek-e vagy sem, végül az utóbbi mellett döntenék, hiszen idegen és a magánélete nem az én dolgom. Viszont ha mellette haladnék el, rámosolyognék, hogy bátorítást adjak neki.
2011. szept. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem nem tudom az okát, semmit. Végül is, komoly baja is lehet... De alapvetően nem ajánlom, mert a gyengeség jele, nem mindenki olyan naiv/jólelkű mint én. Ha mindenképpen, este otthon, egyedül, vagy ha komoly, akkor barátnőnek esetleg, ha pedig elég súlyos(~haláleset), akkor barátok előtt is, bár akkor már nem ez fog aggasztani... Összeségében biztos nem tartanám egy erős jellemnek(ettől még lehet jó ember)!

17/F

Ui.: fiú vagy lány vagy?(85% lány sztem:D)

2011. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy bármi legyen is a problémája, remélem hamar megoldódik.
2011. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

hogyha a keleti, nyugati pályaudvaron van vagy aluljáróban akkor bolondnak tartanám (aki kanállal és gumikacsával jár)

ha meg amúgy akkor meg semmit. sajnálnám és próbálnám kitalálni mi baja lehet.

2011. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%
19:52 vagyok újra. Most olvasom a válaszokat - ennyire kőszívű lennék? :D Egyébként igen, érző lények vagyunk, legfeljebb másként, mint a nők...
2011. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 krvua ***** válasza:
55%
ha emó belerúgnék amúgy nem érdekelne
2011. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!