Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Göndör válla alá érő szőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Göndör válla alá érő szőke hajam van, régen vasaltam, akkor volt önbizalmam, mostmeg így göndören semmi. Mit tehetnék ellene? úgy érzem, így senkinek nem kellenék.

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
vasald? :O
2011. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem szeretném elégetni :)
2011. szept. 2. 21:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fesd barnára és ragadnak rá a pasik.
2011. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Használj hővédőt és csak mindig hajmosás után vasald ki, akkor semmi baja nem lesz.
2011. szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
bakker, nem hiszem el, hogy micsoda problémák vannak. az aztán óriási gond, hogy göndör a hajad. az mitől lesz rossz? az enyém is az, és mindenki irigyli. mikor én voltam kamasz, mindenki daueroltatott, és a természetes göndör hajat irigyelte, most meg mindenki vasaltatja a picit hullámosat is. de hogy valaki azért érezze magát alacsonyabb rendűnek, mert göndör a haja, atyaég. fond be, ha ennyire zavar, akkor nem látszik annyira.
2011. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jimmy, Te vagy az?
2011. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem,én balázs pali vagyok..
2011. szept. 3. 13:23
 8/11 anonim válasza:
47%
Ööööö lehet csak én vagyok hülye, de mi köze van a hajad göndörségének vagy egyenességének az önbizalmadhoz????Egy egyenes hajszál választ el az önbizalomteli énedtől?Ez kissé nevetséges.Ja és am. én sok mindent megtennék azért, h göndör legyen a hajam,és szentem a legtöbb lány ezt irigyli.
2012. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De ó neked, én szívesen cserélnék veled....
2013. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egyet ertek veled... nekem is ugyan ez van csak nekem barna a hajam. Es azert rossz mert kezelhetetlen!!! Nekem nem lehet kezelni ugy nez ki mint ha rasztaennek mikor ot perce fesulkodtem.... az egyenes meg mindig jo... en hovedot hasznalok es hajmosas utan szoktam vasalni... ja es nehany drogeriaban lehet kapni ilyen sprayt amitol egyenesebb lessz a hajad nekem bevalt:) nem lessz teljesen egyenes de egyenesebb es meg aploja is a hajat.
2015. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!