Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen az ember, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az ember, ha összeesküvést szőnek ellene (volt barátnő, volt barátnő exbarátja, és a jelenlegi barátja, na megpersze a testvére)?

Figyelt kérdés
szóval adott 4-5 ember, aki kitalálja, az őrületbe kerget engem, csak azért, mert őket zavarom (mellesleg nem keresem őket, nem foglalkozom velük, egyszerűen b*ssza a csőrüket, hogy én jól vagyok, és ezt nem tudják elfogadni). és egész egyszerűen az őrületbe kergetnek, kis túlzás nélkül, terrorizálják a családomat, neten rágalmaznak, személyesen rágalmaznak, már volt, hogy tanáraimnak is beszéltek minden szörnyűséget rólam... most mit tegyek? én nem akarok velük foglalkozni, de pokollá teszik az életem...
2011. szept. 3. 09:51
 1/5 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:
küldesz nekem róluk képeket?
2011. szept. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Állj eléjük, és ordíts egy Hulk-osat a fejükre!


Viccet félre téve: Állj eléjük, és beszéld meg velük a dolgot. Ha vannak oly inteligens emberek, hogy abbahagyják akkor nyert ügyed van. Ha nem, akkor ne várj tőlük fejlődést, ez az ő szintjük.

2011. szept. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manesz ***** válasza:
100%
Rágalmazásért feljelentheted őket, fotózd le a netes részeket meg szerezz tanúkat, és akkor még kártérítést is kapsz. olvasgasd a BTK-t meg egyebeket, Wikipedián mind fent van.
2011. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló dolog történt Velem is.....nem részletezném, a lényeg, hogy kb 30 ember zaklatott közvetlenül, meg még kb 600-nál el lettem hordva mindennek...


Semmit nem tudtam tenni, örülök, hogy megúsztam a rámküldött veröemberek támadását. Ez még gimiben volt, az utolsó fél évben már nem jártam be, gondolkodtam, hogy a rendörséghez forduljak-e, de nem tettem.

Vége lett a sulinak Én pedig szépen elköltöztem 1000 kilométerrel messzebb. Most lesz aki azt mondja megfutamodtam, de tulajdonképpen a lehetö legjobb dolog történt Velem.


Én azt tanácsolnám, hogy távolodj el tölük, Neked lesz könnyebb.

2011. szept. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel őket :) Megérné...

16/L

2011. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!