Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretnek melegekkel barátkozni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint egy barátnő, aki elsőkézből tud tanácsot adni a férfiakhoz.
2011. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Mert ők elvileg nőies természetűek. Amúgy nem tudom, én nem tartom számon előnyként a homoszexualitást.
2011. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
88%
mert lehet egy pasi barátjuk, aki nem akarja őket megfarkalni
2011. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nincs meleg barátom , nem is ismerek egy meleg fiúz sem pedig igazán jó lenne...azért mert idegesítő hogy eddig akárhány fiú barátom volt mindegyiknek tetszettem és nem csak barátként tekintett rám...nem azt mondom h szerelmesek belém , de ha azt mondanám nekik hogy "gyere leszo.lak" akkor nem ellenkezett volna egyik se hogy neeee, mi csak barátok vagyunk...Na meg egy meleg fiútol nem kell kétértelmű megjegyzéseket hallgatni, és nem reménykednek hogy hátha szakítok a barátommal és akkor szabad a pálya...ezért

19L

2011. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!