Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után miért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért nem tudok tovább lépni?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 hete szakítottunk közös megegyezéssel mert vagy 3 hete nem taliztunk, azért mert dolgozott és a pótvizsgára készült :s Ő nagyon szeretne barátként meg lenni velem de sajnos nem tudok mert, én őt hibáztatom h szakítottunk.( ez a szakítás se élőbe történt meg :/ ) Most az a helyzet h 1 suliba járunk és így nem tudom azt elkerülni h ne lássam nap mint nap és ez nekem nagyon rossz így, szeretnék vele beszélni szívem szerint azt mondanám neki h folytassuk tovább de az eszem azt mondja h ne és csak utáljam ezért mert ilyen volt :s szerintetek beszéljek vele vagyis megbeszéljem vele a dolgokat? csak félek h méregből a szemébe vágnám h megutáltam de közbe még szeretem is. köszi előre a válaszokat L (17)
2011. szept. 3. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
ugyanígy vagyok, csak mi 4hónapja szakítottunk, szóval a válaszokra én is kíváncsi vagyok.
2011. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor most mi a kérdés? Nyilván azért nem tudsz(/tudtok) továbblépni, mert még mindig szerelmetes(ek) vagy(tok) az ex partner(ek)be.
2011. szept. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

16:51-nek igaza van:D

amúgy nem ajánlom kibéküljetek saját tapasztalatból mondom ,hogy később jobban pofára fogsz esni mint most .

2011. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ezt nem tudom h ő szeret e még :(
2011. szept. 3. 21:45
 5/5 anonim válasza:
A testvérem ugyan így járt. A barátnőjével 2 év utánn mentek szét érdekes körülmények között... Mind a kettő a másikat okolta és a többi és a többi... De aztán megbékéltek és jóba vannak egymással. Mind a kettőnek van barátja, barátnője ráadásul egy társaságba vagyunk! Szal minden lehetséges! Fejben dől el! :) Sok Sikert!
2011. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!