Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit a legnehezebb szeretni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit a legnehezebb szeretni, annak van a legnagyobb szüksége rá?!

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 17:05
 1/6 LuckyestLooser ***** válasza:
100%
o.O lehetséges
2011. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha mások számára is őt a legnehezebb szeretni, akkor igen, hisz' ezesetben ő van legjobban elhanyagolva. De azt hittem, ez logikus.
2011. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mindenki számára akit ismer. :-)
2011. szept. 3. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Na, akkor evidens.:D
2011. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Aki hagyja azt könnyű szeretni, általában azokat nehéz szeretni, akik valamiért elviselhetetlenül viselkednek azokkal szemben akik szeretik. Legalábbis én csak olyannal találkoztam, akit ezért volt "nehéz" szeretni, és úgy gondolom, hogy meg is érdemli az ilyen, hogy ne szeressék addig, amíg nem változtat a viselkedésén.

Szerintem szeretetet először adni kell, és akkor az ember autómatikusan visszakapja. Akit kevesen szeretnek az valószínűleg maga sem szeret túl sok embert...

2011. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vagy egy kicsit összetettebben látja a dolgokat és nehezen fejezi ki, mert alapvetően nem az érzelmek bajnoka, de objektíven és szinte kézzel fogható valósan szeret. Nem commersz az biztos, de van aki tudja, azért...
2011. szept. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!