Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek fáj az első ujjazás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek fáj az első ujjazás?

Figyelt kérdés

A barátom néhányszor már megujjazott.Nem fájt, de nem volt jó érzés...Nem tudom mért van, nektek is volt már ilyen? Később tudom majd élvezni?

Azt hittem, hogy azért nem jó, mert első alkalom, de már többször is csinálta és akkor sem volt jó..:/


2011. szept. 3. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
belevágtam is is is
2011. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek nyújt élvezetet, nem vagyunk egyformák.
2011. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A pasidon rengeteg múlik,gondolom nincs nagy tapasztalata benne,óvatosabban csinálja,esetleg síkosító...
2011. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Pont az ilyen miatt lesz gáz a visszaemlékezés , főleg ha eljön a sokadik igazi :)
2011. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy benedvesedve, és nem használtok síkosítót illetve a pasid is ügyetlen, akkor persze, hogy fájdalmas.


Tapasztalt pasi esetében nem fog fájni, mert az tudni fogja, hogy hogy nyúljon hozzád úgy, hogy az neked jó legyen.

2011. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de nem hiszem, hogy kell síkosító, ugyanis be voltam nedvesedve..
2011. szept. 3. 17:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a technikája, de sebaj, majd belejöttök, gyakorlat teszi a mestert! ;)
2011. szept. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nedves voltál,de a síkosító teljesen más szintre emeli a dolgot:)
2011. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg teljesen rosszul csinálja, és mivel te sem tudod, hogy neked hogy lenne jó, nem tudod irányítani sem... Az ujjazásnak nem szabad fájnia, és jó érzésnek kell lennie, különben semmi értelme nincs...
2011. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

nekem az első is jó volt. bár a legelsőt magamnak csináltam úgy hogy nem volt ismeretlen az érzés mégha nem is ugyanaz mikor magadnak csinálod mintha más csinálná. Egyébként nekem olyan szinten nem fáj hogy 4 ujjal is megujjazott és észre sem vettem hogy mennyi az az annyi.. 2re tippeltem volna és utólag derült ki hogy nemépp annyi volt :)

Ha kellően felizgat és nedves vagy szerintem nem kéne hogy fájjon.

2011. szept. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!