Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belekezdenetek igy egy parkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdenetek igy egy parkapcsolatba? Lehet ebbol esetleg komolyabb kapcsolat is a tavolsag miatt?

Figyelt kérdés
30 eves ferfi vagyok, es egy 22 eves csajjal jarok. Az a helyzet, hogy a csaj meg egyetemista, az egyetem a lakohelyemtol kb 200 km-re van. Az o lakhelye kb 40 km-re van az en lakhelyemtol. A nagymamaja lakik itt a falunkban, es a csaj csak nyaron illetve nagyobb unnepekkor jon ide. Van ennek a kapcsolatnak valami ertelme?
2011. szept. 3. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
mért ne volna,amugy én meg párom 56km re lakunk egymástol és minden jól müködik,nem a kór és nem a távolság számit ha amugy minden ok köztetek hát ne ezen izguj.
2011. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet, hogy nem nagyon lenne alkalmunk talalkozni, csak nyaranta, illetve Karacsonykor, Husvetkor. Meg aztan a kesobbiekben, miutan elvegzi az egyetemet, munkaba fog allni, es mivel o nagyvarosban lakik, nem valoszinu, hogy falura koltozik. Ti belevagnatok?
2011. szept. 3. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

mivel o nagyvarosban lakik, nem valoszinu, hogy falura koltozik

ha van esze biztos nem.

Van valami amiért neked ott kell maradnod ahol laksz?

2011. szept. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A munkahelyem ide kot, csaladom, barataim. Valamint lagzikba jarok zenelni, benne vagyok a templomi korusban.
2011. szept. 3. 19:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Helyesbitek 270 kmre van az egyetem, ahova jar.
2011. szept. 7. 15:18
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ez így elég nehéz...de azért van ilyen kapcsolat is több
2011. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha elég erős a szerelem kibírja.

De ha már azon gondolkozol, hogy nem fog menni...

2011. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szesze ***** válasza:
Én is így vagyok, a barátommal minketten egyetemre megyunk, 250 km távolság... Nem tudom mi lesz...
2011. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Attól függ mennyire szeretitek egymást. Ha csak tetszik fölösleges ezért lekötnötök magatokat. Ha meg totál szerelmesek vagytok egymásba, ennek nem kéne akadálynak lennie.
2011. szept. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!