Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harisnyababee kérdése:

Csajok! Mi a véleményetek erröl? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A Kedvesem ráflesselt az utobbi idöben,h ha reggel melo elött szexelünk,mindig a talpanra,vagy a lábfejemre élvez,amin természetesen harisnya van.Eddig is gyakran csináltunk ilyet,mert durván harisnyamániásak vagyunk,de akkor az volt,h ha végeztünk dzsuvás harisnya le,tiszta fel,s go.Valamelyik reggel viszont felvetette,h mi lenne,ha nem venném le a harisnyát,abba lennék egész nap,mert nagy fless lenne neki a tudat,h az ő cucca lenne rajtam,és hogy ez a kettönk kis titka lenne. Végülis picit megfogott a dolog,de váratlanul ért,mondtam neki,h várjunk vele pár napot,mig meg hányom - vetem a dolgot. De azota sem igazán tok dülőre jutni,hétfön pedig melo,s akkor már nem akarom tovább húzni a kedvest.Valamit mondanom kell. Ti mit tennétek ebben a szituban? Elmennétek olyan harisnyában,amit a párotok "kéjnedve" áztatott el?Vagy ez már azért túl húzós?Esetleg beteges?Vagy ezt még megtennéd,ha a kedvesed kérné,ha nem is szívesen,csakis azért,h a kedvesed kedvében járj?Ilyen kérdések merülnek fel bennem a dologgal kapcs,és teljesen tanácstalan vagyok,az idö pedig szorít.Hátha az itt kapott válaszok segitenek a döntésben...
2011. szept. 3. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Let's dance!
2011. szept. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
teljes mértékben beteg ötlet... miért lenne jó az bárkinek is ha g.ecis cuccokban mászkálnának a nők? gonlkodj már el rajta XD
2011. szept. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
i love you baby (L)
2011. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamóca.. ***** válasza:
73%
nem elképzelhető hogy annak egy idő után akár még szaga is lesz?:D nem tudom még sosem mászkáltam g.cis cuccban egész nap... nem is akarnék, szeretek tiszta lenni
2011. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah,igazábol nekem is az egész nappal van bajom.Ha pl 2-3óráról lenne szó,nem is lenne kérdés.vaaagy,elindulok úgy,viszek magammal másik harit, és ha már kezdem kellemetlenül érezni magam,akkor lecserélem.. Am imádom a párom g.cijét magamon,de sztem mindennek megvan a maga helye,és ideje.
2011. szept. 3. 18:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Izgi. Én bevállalnám. Jó subként :)
2011. szept. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az eletben altalaban eljon az a pillanat, amikor az embernek nincs mas valasztasa: le kell allni a szintetikus szerekrol!:D
2011. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, csináld azt, hogy abban indulsz el, aztán lecseréled, a nap végén meg visszaveszed.:D
2011. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!