Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Az egész dolog kb Márciusban kezdődött amikor találkoztam az osztályfőnököm lányával,mit is mondhatok azonnal megtetszett.De nem mertem bevallani neki mert óvakodtam hogy az édesanya aki az osztályfőnököm volt megtudja és abból tutti semmi jó nem sülne ki.Inkább nem tettem semmit,nem is beszéltem vele utána úgy voltam vele hátha elfelejtem és csak egy hirtelen fellángolás volt.De mikor véget ért a suli utánna nem sokkal egyik ismerősöm javaslatára írtam neki egy közösségi oldalon néhány üzzenetet,de nem válaszolt.Utána jobbnak láttam ha nem írok nehogy véletlen zaklatásnak vagy hasonlónak vegye.De még mindig csak ő jár az eszembe,nem tudom mit tegyek.Ti mit tennétek?
2011. szept. 3. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
tudom,könnyű mondani,de inkább felejtsd el,ha nem írt vissza. keress mást!
2011. szept. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hagyd bėkėn.. Lehet hogy az anja telibeszēlte a fejėt
2011. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam hogy az édesanyja ellenem beszélte vagy valami.Meg hát ő is mint a többi lány elégé úgymond az anyával van egyfojtában..
2011. szept. 4. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!