Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember aki egyszerre meleg (vagy melegjogokat támogató) és abortuszellenző?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne?
2011. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert a melegek általában ateisták és liberálisok, mert az európai kultúrában elterjedt vallások többsége halálos bűnként gondol a melegségre, a konzervatív világnézet pedig szűk mozgásteret engedélyezne csak nekik és az abortuszellenzés általában a vallásos és konzervatív oldalról szokott jönni.
2011. szept. 4. 13:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan. Ha gondolod, körbekérdezek az LMBT ismerőseim közt. :)

Egyébként fogós kérdés, mert én pl. vallásosnak tartom magam (felekezeten kívül, tehát bármilyen vallási közösségben jól tudom magam érezni, ha olyanok) és leszbikus vagyok, de nem vagyok teljesen ellene az abortusznak. Szóval én biztos nem vagyok olyan, akit keresel. De megkérdezek másokat. :)

2011. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Azért a kettő közt van különbség szerintem. A homoszexualitással senkinek sem ártasz, viszont az abortusz gyilkosság.
2011. szept. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Sőt, a legtöbb abortusz ellenző támogatja a halálbüntetést.
2011. szept. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is más. Szerinted egy gyilkos nem érdemel kivégzést? (Ezzel szemben egy magzatnak nem lehet olyan sok vétke.)
2011. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Zaemon ***** válasza:
33%
A melegeket megúsztatnám a Dunában, az abortuszt meg egyenesen kötelezővé tenném az úgymond "beduinoknál".
2011. szept. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Felfogás kérdése ki ellenzi az abortuszt, ehhez nem kell vallásosnak lenni...
2011. szept. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Igen. Nézd meg a kaleidoscope.blog.hu bejegyzéseit! Magam részéről maximálisan támogatom a melegjogok elismerését, ugyanakkor ellenzem az abortuszt, igaz be nem tiltanám, mert annak mai társadalmunkban nem lenne értelme.
2011. szept. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!