Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, manapság mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz, manapság mennyire könnyen kaphatóak a lányok? Honnan lehet megtudni külsőből, hogy valaki könnyen kapható?

Figyelt kérdés

Általánosságban érdekelne, leginkább szexre, főleg lányok véleménye érdekelne.

15 - 25 éves korú lányokról van szó.


2011. szept. 5. 17:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Minden lány könnyen kapható ha elég jól nézel ki és/vagy nagyon gazdag vagy.
2011. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%
Nem is fontos gazdagnak lenni, elég ha csak annak látszol és erre vered a nyálad.
2011. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%
Az túlzás, hogy minden lány, de nagy részük valóban csak az ősztöneiknek él.
2011. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
gazdagság, kocsi, hagyjuk már, gazdag vagyok, kocsim is van, még sem jönnek rám a csajok, erről ennyit.nagy tévhit ez.Inkább a kérdésemre válaszoljatok, mennyire könnyen kaphatóak szexre a 15 - 25 év közötti lányok?Milyen gyakori ha valaki r*banc?Ugyanis én r*bancokat akarok, akik könynen szexelnek bárkivel, annyit hallom, hogy rengeteg manapság az iylen lány, lányoktól is, én még sem találkozom velük.
2011. szept. 5. 18:04
 5/25 anonim ***** válasza:

Visszafogott, jól nevelt, csendes kislányok ritkán öltöznek úgy, mint egy kiégett, 36 éves prostituált, szóval elég könnyű kiszúrni őket.

Minél jobban kipakolja mindenét, annál jobban szeretné rá felhívni mindenki figyelmét, hátha lesz, aki meghágja.


Eeeeeennnyire egyszerű, nem is értem, mi ebben a titok.


Azé' van az a ronda, ápolatlan pasi, aki még náluk se rúg labdába, szóval szedd össze magad.


Ma már az a ritkaság, hogyha egy lány nem dobja oda magát minden jöttmentnek, vagy legalább nem vág fel rá.

2011. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Azta, ember, gazdag vagy, mégse tudsz csajokat összeszedni? Akkor te valamit vagy nagyon szarul csinálsz, vagy olyan ronda vagy, hogy az már rekord. :D
2011. szept. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

nem vagyok ronda, csak nem csajozok, várom, hogy a kocsim miatt meg a pénzem miatt ők jöjjenek hozzám, ugyan úgy felhívom magamra a figyelmüket ezzel mint ők a kiöltözéssel

Tehát akkor ha egy lány mély dekoltázsban van, miniszoknya akkor dugni akar, vettem:)

2011. szept. 5. 18:09
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak meleg van és amúgy is szeret csinosan öltözködni. Viselkedés a lényeg. Én is imádom a kihívó cuccokat mégse kéne olyan akit nem szeretek.
2011. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

áhh bonyolultak vagytok ti csajok, akkor most honnan tudja az ember, hogy ki könnyűvérű és ki nem?

Viselkedésben mi a lényeg?kifejthetnéd, olyan szűkszavúak vagytok ma, gondolom akkor a sok sminket, meg a jó frizurát meg a szemkifestést is a meleg miatt csináljátok...

2011. szept. 5. 18:17
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Eznem mindig igaz. Ne magatokbol induljatok ki! a nok azert oltoznek igy, hogy az egojukat noveljek! Hu mar megint megbamultak a pasik az utcan, de csini vagyok. Ez roluk szol, es nem arrol, hogy dugni akarnak. Az, hogy megis megteszik, az annak koszonheto, hogy manapsag, ha egy csaj nem fekszik le, akkor a pasik ott hagyjak, mert van masik "ribanc". Es ettol felnek. Szoval zero onbizalom, hogy esetleg van olyan pasi, aki tenyleg erdeklodne irantuk.

A masik dolog, hogy a csajok egymas kozott is kemenyen rivalizalnak. Ki a menobb csaj, akit tobb pasi akar.

Szoval attol, hogy valaki miniszoknyat hord , attol meg nem biztos, hogy megfekszik.

Egyebkent fiuk a csajozas egyenlo azzal, hogy szerezni egy dugnivalo csajt?

2011. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!