Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, manapság mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz, manapság mennyire könnyen kaphatóak a lányok? Honnan lehet megtudni külsőből, hogy valaki könnyen kapható?

Figyelt kérdés

Általánosságban érdekelne, leginkább szexre, főleg lányok véleménye érdekelne.

15 - 25 éves korú lányokról van szó.


2011. szept. 5. 17:47
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
nem ,ne megyenlő, jelenleg csak szexet akarok, ezért akarok könnyűvérűeket, nem pedig hitegetni valakit, hogy júj de szeretlek aztán szex után kidobom, nem, majd ha komoly kapcsolatot akarok akkor úgy írom ki a kérdést, hogy kik a megbízható nem könnyűvérű lányok, de jelenleg szexre vágyom, kizárólag.Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan lányok akik szintén csak szexet akarnak, őket keresem, az általatok r*bancnak mondott lányokat.
2011. szept. 5. 18:21
 12/25 anonim ***** válasza:
Sminket is azért, hogy tetszünk. Pl. ha odamész egy lányhoz beszélsz vele pár mondatot abból lejön, hogy kb mennyire könnyen kapható. Mondjuk ha fél 1 óra alatt egymás szájában vagytok akkor mondhatni, hogy csak szórakozni akar.
2011. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem eleg, ha csak elmesz valamelyik szorakozohelyre. Ja, ha tetteted, hogy akcentusod van, vagy netalan nem is beszelsz magyarul, akkor garantalt a siker.
2011. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ha tényleg gazdag vagy és csak szexet akarsz, miért nem k.rvázol?
2011. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
mert szerintem az lealacsonyító, semmi kedvem olyan nővel szexelni meg smárolni aki előtte szopott le valakit meg több ezren átmentek rajta, ki tudja milyen betegsége van, undorító, soha nem mennék prostihoz.
2011. szept. 15. 17:18
 16/25 A kérdező kommentje:
de igaz, de a prostikra hatványozottan igaz, egy átlag csajon meg nem hiszem, hogy olyan sokan végigmentek már, meg csak úgy leszop valakit.
2011. szept. 15. 17:33
 17/25 anonim ***** válasza:
74%

A sok ostoba buta kispö*cs már megint válaszolt a kérdésedre, PERSZE TÉVESEN!


Olyan nincs h ribanc! Egy nő nem lehet ribanc! EGY NŐ vagy prostituált (pénzért szexel) vagy szereti a szexet és néha-néha szexel egy ŐÁLTALA KIVÁLASZTOTT HÍMMEL!!!!! DE NEM MINDENKIVEL!

Az a kevés nő aki sokmindenkivel szexel, az lelkibeteg, nagyon beteg, károsodott ember.


ellenben: A PASIK 75%-A RIBANC, VAGYIS KÖZTÜK VAGY TE IS KÉRDEZŐ, A RIBANC ATTÓL RIBANC, HOGY ÓCSKA ÉS NEM KELL ÉRTE FIZETNI ÉS MINDENKIVEL LEFEKSZIK!


Nos ilyet nőben nem találsz CSAK FÉRFIBAN! AZOK ADJÁK INGYEN MAGUKAT!


1. Ha nem prostit keresel, akkor keres olyan lányt, aki szexkapcsolatot bevállal!

2. hülyegyerek, nem fog hozzád odamenni senki, akármennyi lóvéd van, ha már csajozni akarsz, legalább udvaroljál már annak a szerencsétlen lánynak!

A nők azt szeretik, hogy ha a férfi megy oda!

3Attól hogy pénzed van egyik sem fog lefeküdni veled, kivéve a nők 5%-a aki prosti, vagy éppen bevállal pénzért szexuális szolgáltatást.


És hidd el, hogy ez így van, én nő vagyok, és az észrevételeim szerint a pasik nagy része téveszmés.


Interneten találhatsz olyan férjes nőket vagy olyan lányokat akik szexkapcsit vállalnak be, de csak úgy, hogy ha te is bejössz nekik!!!!


A nők válogatnak nagyon is, a pasik nem (ezért a pasik a ribancok, mert mindenkivel dugnának).


26L


.

2011. szept. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
csezd meg te ribanc
2011. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 cynic ***** válasza:
100%

"Egy nő nem lehet ribanc!"


Nem a lóf.szt, csak azt a selejtes feminista agyad nem tudja elfogadni!

2011. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

26L anyád a ri*anc, nem ismersz engem ne írj nekem ilyeneket kiscsaj, látszik, hogy még te is lánynak mondod magad, az is vagy, egy gyermeteg kislány.


Sehol nem írtam, hogy bárkivel lefeküdnék, nem tudom miért vagy ilyen görény, hogy ilyeneket írogatsz ide, ez csak téged jellemez, gondolom élőben hozzá sem mersz szólni egy férfihez, tipikus eset, itt vezeted le azt, hogy valami kocsmatöltelék rossz fiú átvágott.

Nők között nagyon is sok a r*banc, ti lányok írjátok tele ezt az oldalt, hogy miattuk nem jut nektek férfi, mert ti nem szexeltek soha.

Szerintem iskolába járj inkább, végezz el egy egyetemet, diplomázz le, aztán normálisan is tudsz majd beszélgetni emberekkel.

2011. szept. 15. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!