Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Mit gondolhat a csaj?

Figyelt kérdés

Szoktam beszélgetni egy lánnyal fb-n, látásból már ismertem régebb óta mert a környéken lakik, tehát ő is tudja ki vagyok.

Tök jól elbeszélgettünk, nem olyan mint a többi lány hogy írsz neki és vissza se ír vagy csak igennel vagy nemmel válaszol 5 perc múlva.

Tehát gondoltam hogy szimpatikus lehetek neki.


Később azt mondta hogy nem akar tőlem semmit,azért mondja el hogy ne higgyem azt hogy csak játszik velem, nem kész még egy kapcsolatra, amúgy is elfoglalt mostanában.

Ennek ellenére nem mondta és nem is éreztem hogy még beszélni se akar velem, utána is jókat beszélgettünk, sőt mondta is hogy reméli tudunk még dumálni.

Ez pár napja volt, nem tudom mikor beszélek vele legközelebb mert tényleg ritkán van fent és nem is látom sűrűn.


Nem tekint férfinak? taktikázik? talán tart tőlem?


2011. szept. 5. 19:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magam csúnyának, sőt vki szerint jó képű vagyok. Bár én nem vagyok teljesen megelégedve magammal.
2011. szept. 5. 19:31
 2/8 anonim ***** válasza:
HULYE A BARÁTJÁNAK TEKINT.....
2011. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Élőbe még nem is beszéltem vele. Hogy nézne rám barátként?
2011. szept. 5. 19:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Barátkozik. Beszélget veled, mert bízik benned, és jó veled beszélgetni. Ha férfinak tekintene, akkor flörtölnétek, előkerülnének olyan témák. Vagy pl. sokat látnád... vagy ha társaságban vagytok, egyedül hagynak, ilyenek. Ha megmondja neked őszintén, amit mondott, tényleg nincs esélyed, és azért mondja meg, mert ő észrevette, hogy nagyon érdeklődsz. Az már más kérdés, ha egy nő elmondja a másiknak ezt, és akkor a férfi azt hiszi, hogy kamu, de sokszor nem.
2011. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bainstorm ***** válasza:
egyetértek az előttem kommentelővel szívemből szóltál:))
2011. szept. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolja, hogy tök jó veled beszélgetni, de többet nem akar. Hogy miért, azt ő tudja. Vagy nem jössz be neki, vagy tényleg nem akarja lekötni magát.

Nem vagyunk mi azért olyan bonyolultak szerintem... :)


L/19

2011. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát pedig a nők elég bonyolultak:D
2011. szept. 5. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak barátként néz rád. Legalábbis én, akkor nyomom le a "még nem állok készen komoly kapcsolatra, és egyébként is elfoglalt vagyok" szöveget, ha 100%, hogy nem akarok mást a pasitől, mint barátságot.


Próbálj meg több találkozót megbeszélni vele, esetleg úgy, hogy a barátai is ott vannak. Személyesen jobban fogod látni, hogy miként viszonyul hozzád. Ha akarna valamit, akkor szerintem gyakrabban keresné a társaságod.

2011. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!