Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugyebar vannak olyan fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyebar vannak olyan fiuk akire egybol azt mondjak looserek. Mivel erdemlik ezt ki, es mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
loser! XD XD XD
2011. szept. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Hát kezdjük ott, hogy pl. le kéne tudni írni a "lúzer" szót...
2011. szept. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Walk With Me ***** válasza:
100%

Én azzal érdemeltem ki, hogy nem bulizom, nem iszom, nem csak kefélni akarok lányokkal és egyszerűen nem találom meg a közös hangot a korosztályommal.


Ja, meg rózsaszín pólóm sincs, lehet csak ezért. :Đ

2011. szept. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én azzal érdemeltem ki, hogy nem bulizom, nem iszom, nem csak kefélni akarok lányokkal és egyszerűen nem találom meg a közös hangot a korosztályommal.


Ja, meg rózsaszín pólóm sincs, lehet csak ezért. :Đ"


Szóval azzal, hogy normális vagy. Egyébként egészen jól összefoglaltad a lényeget.

2011. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, szerintem is. Ha az árral szemben úszol, már annak számítasz mások szemében.
2011. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Lúzer=vesztes,mindenben szerencsétlen
2011. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet itt kommentelni, hogy az vagyok es valszeg igaza is lesz az illetonek mert eddig nem egy lanynak tetszettem meg es csesztem el valamilyen modon.. sot azt az eselyemet is gyonyoruen elcsesztem amire tobb mint 1 evet vartam...nemsokara 18 leszek es jo lenne valtoztatni rajta. Ezert is tettem fel ezt a kerdest, hogy mit tehetnek ellene...
2011. szept. 5. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos, ne csinálj furcsa dolgokat( pl. túlzott gesztikuláció), ez nekem bejött. ;)
2011. szept. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
64%

Nem sírni kell az ilyenen, hanem férfiként kell viselkedni! Szerinted vonz az egy nőt, hogy nyálasan nyalod neki 24/7 és láthatóan elkeseredetten tepersz rá? Sajnos nem, de így vannak összerakva! Tapasztalat alapján minél magabiztosabb és dominánsabb vagy annál jobban kipurcannak! Utána jöhet a mézes-mázas duma, érdekes módon ha már együtt vagy vele olyankor szeretik...nem gyűlölöm a nőket mielőtt valaki megsértődne, csak ez a tapasztalatom! Szóval határozott, domináns viselkedés! (Nem alfahím buzerátor vagy kiütlekúgyhogycsaknézel típusra gondolok)

22/F

2011. szept. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!