Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkeserít a magasságom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkeserít a magasságom, külsőm, mindenki sokkal fiatalabbnak néz miatta. Pasik nem vesznek észre, tegnap sem akit megismertem?

Figyelt kérdés
Nagyon rendes és aranyos pasit ismertem meg tegnap, olyan szépfiús kinézetűt, ám teljesen normális, nem beképzelt. De ő is megvan 180 cm, én meg csak 162. Kislányos az arcberendezésem, ezért 16-17 évesnek szoktak nézni rendszeresen, a magasságom csak rátesz erre. Pedig már 23 vagyok. Azt is hozzáteszem, hogy inkább átlagos vagyok, szóval az esélyeim csökkennek méginkább. És hát ő sem vett észre nőként, jókat hülyültünk, de ugy érzem, hogy semmi esélyem hogy többet lásson bennem, mint barátot... Nem tudom megszokni ezt az állapotot, hogy a férfiak igy átnéznek rajtam a külsőm miatt.
2011. szept. 5. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mutass képet privátban :)
2011. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Smink?Hajviselt?Öltözködés?


Csodákra képes ám!

2011. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne csüggedj már! De tényleg ne! ;)

SZeretnélek megvígasztalni privátban, ha nincs ellenedre.

2011. szept. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezek már megvannak :((
2011. szept. 5. 21:05
 5/16 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés?:D Amúgy nekem az tökre bejön, amit írtál (magasság, kor, kislányos arc). Mondjuk lehet azért mert én is hasonló vagyok, csak pasiban. (Igaz azért alacsony nem vagyok)

23F

2011. szept. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A nagymamám soha sem volt több 154 cm-nél (annyi is), a nagyapám 186 cm volt.

A nagymamám nagyapja (ükapám) viszont 212 cm volt!

Én 184 vagyok.

:)


18/F

2011. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Na, ne már! Mi bajod a magasságoddal? :O


Én meg csak 165cm magas vagyok fiúként, na ehhez mit szólsz?


Egyébként is sokkal édesebbek az alacsonyabb lányok.


Írj privit és szívesen dumálgatnék veled.

2011. szept. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
154 centi vagyok, 17 éves, kétlem hogy ez sokat fog még változni. Kicsit sem szégyellem a magasságom, eddig egy férfit sem "tántorított el", sőt, elég sokan udvaroltak nekem, meg próbálkoznak most is, pedig nekem is kislányos az arcom. A barátom 194 centi, kifejezetten az alacsony lányokat szerette mindig is, bár én vagyok az eddigi legalacsonyabb, de nem zavarja. :) Szerintem csak küldj felé jeleket, ne úgy állj hozzá, mint egy haverhoz. A fiúk szerintem jobban szeretik a kislányosabb lányokat, mint azokat, akik már 25felé úgy néznek ki mint egy laza 30as.
2011. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
küldj képet privátba.
2011. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

De hiszen az TÖK ARANYOS !!

Én az ilyen lányokat szeretem leginkább. Fogszabályzóval pláne.

21F

2011. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!