Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti ezt most így tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti ezt most így tényleg elkülönítítek?

Figyelt kérdés

tehát van aki csak arra jó, van aki meg hosszú távon, barátnőnek. de akire azt mondod hogy jó arra azt már nem is nézed úgy hogy lehetne a barátnőd is, és a barátnődet meg nem kívánod annyira mint egy "sunáznám" csajt?

és tényleg képesek vagytok hetekig lenni egy csajjal hogy aztán lefeküdhessetek vele? vagy esetekben napokig?


2011. szept. 5. 22:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én fajtám nem, de ez a férfiak 5%-a.
2011. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
és ha van egy kapcsolatod és tényleg szereted a casjt akkor nem hiányzik néha egy bombacsaj, ha esetleg a barátnőd nem az?
2011. szept. 5. 22:21
 3/17 anonim ***** válasza:
Általában az. :-) Nekem biztosan. De elég objektív és jó ízlésű vagyok.
2011. szept. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőben ott van a bombanő,csak meg kell látni.Sok éve imádom a barátnőmet,nem kell és nem is érdekel más nő.
2011. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
igen van olyan csaj akit csak megdugnék, van olyan akivel barátnő, de nem feltétlen csak dugni akarnám. Bár én személy szerint hetekig nem szenvednék egy csajjal, hogy 2-3szor két vállra fektessem. A barátnőmre meg ha jó nő ha nem nem úgy fogok gondolni mint azokra akiket megnézek nyaktól combig és azt mondom sunáznám.
2011. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Walk With Me ***** válasza:
100%

Nekem nem azért kell valaki, hogy legyen, meg hogy megdugjam. Rendes, szereteten és szerelmen, elfogadáson, őszinteségen alapuló kapcsolatot szeretnék kialakítani egy nekem tetsző (na ez eléggé megritkítja) lánnyal, akivel jól kijövünk. Pont. Ha Ő megvan, akkor nem érdekel más lány, nem érdekel milyen lehet másokkal.


Persze ahogy előttem írták, elég ritka az ilyen gondolkodású férfi, főleg a korosztályomban, mert hát ebben a szép korban inkább mindenki csak "tapasztalni" meg kiélni szeretné magát. Én viszont úgy érzem, hogy ha lenne egy kedves, szép barátnőm akkor Vele éppen eleget tapasztalhatnák az életünk során. :)

2011. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 LuckyestLooser ***** válasza:

ez hülyeség én mindenkiben a barátnőt keresem nem a k*ró pajtit...


17/f

2011. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

22:26 hány éves vagy?

Hol vannak az ilyen pasik?

2011. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én bennem elkülönül valamilyen szinten.

Ránézek egy csajra és látom rajta h valami buta csaj, esetleg ismerem is, és attól még jól néz ki akkor mondom rá h 1 alkalomra lenne jó, de vannak olyanok is akik tetszenek külsőleg, de belsőleg is (barátnőnek is jók).

2011. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:41


22 vagyok egyébként és kelet mo.

2011. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!