Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e végkimerülésig masztur...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e végkimerülésig maszturbálni?

Figyelt kérdés
egy oldalon olvastam...kipróbálni nem akarom,ezért hát ha tudja valaki,vagy próbálta O_o(szutyok írta)
2011. szept. 5. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Napiszaros kocsog..:DDDDD
2011. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az a hír valószínűleg csak kitaláció. Egyébként pedig szerintem lehetséges.
2011. szept. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

[link]

igen lehet

2011. szept. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Elnézve a szobáját,valami fertőzés lehetett inkább a halál oka,vagy ráesett az ágy..Ki tudja..
2011. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem fake a hír dehát...meg ruhába van...minden szanaszét hát nem tom...azért érdekes a link..
2011. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
lehet a szíve nem bírta,ugyanis az orgazmussal felgyorsul a pulzus
2011. szept. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Loller ***** válasza:

Az tény, hogy egy ideig szerintem élvezed, de annyira túlérzékeny lesz, hogy ha nem vagy mazochista akkor nem fogod kibírni végkimerülésig....


Bár szerintem ez egy baromság. Végkimerülést maszturbációtól nem kaphatsz. Max ha nem alszol 2-3 napig és addig csinálod. Azt pedig kétlem, mivel idővel fájni fog.

2011. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A belinkelt oldalt én is olvastam. Elég meglepő, de ezek szerint van ilyen.
2011. szept. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
próbáld ki
2011. szept. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 csoves.hunter válasza:
100%
Igen lehet, ennek a jelei ha kezdődik akkor kiszárad a bőröd egyre jobban ráncosodsz, majd ha az utolsó elélvezéshez jutsz akkor egyszerűen csak elporladsz!
2011. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!