Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti mennyire figyelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mennyire figyelitek egy lány haját? Van valami elvárás?

Figyelt kérdés

Színe,hossza, göndör,hullámos,egyenes? Stb.

Kort légyszi!


2011. szept. 5. 23:35
1 2
 1/19 twinky ***** válasza:
100%
Jo ha van neki.
2011. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Walk With Me ***** válasza:
100%
Legyen ápolt. A többi már teljesen viszonylagos... Pl. én szeretem, ha egy lánynak szép hosszú haja van. Mindegy milyen színű, csak álljon jól neki, legyen szép az összhatás. :)
2011. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szép hosszú legyen, de ne seggig érő 18F
2011. szept. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Pl. ha tetves, az roppant visszataszító lehet.
2011. szept. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
én a legutóbbi barátnőmben pont a haját szerettem, meg az illatát. Szerintem legyen illatos, neki különlegesen jó volt és mindig azt szaglásztam, most meg hiányzik. :S Amúgy nekem a hosszabb barna, vagy fekete a nyerő és hullámos vagy egyeneses legyen. De igazából nincs megszabva nálam sem, csak ez a zsánerem.
2011. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem haj fétisem is van, szóval van. Legyen hosszú és szép egyenes, kis tupír sem árt.
2011. szept. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nagyon nem, és nincs is, de ha copfban van, akkor....*.* Kész tudok lenni.
2011. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 kicker ***** válasza:
Az a összerándult göndör sisakszerű képződmény az kész attól frászt kapok,de akinek van haja akár rövid akár hosszú,hullámos,egyenes,szőke,fekete,vörös mindegy csak az összkép legyen jó,és az plusz pont ha a hajával nem valami Guinness rekordra pályázik mert az egészen biztos cifra lesz.
2011. szept. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Rettentően fontos. Hosszú legyen mindenképp és kibontva és ápolt. Nagyon el tud varázsolni. :-)
2011. szept. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A többséggel ellentétben nekem a rövidebb haj tetszik. Maximum vállig érő, de az még jobb, ha a nyaka is látszik. Persze nem ezen múlik a kapcsolat, lehet hosszú is, de nem az a kedvenc.

19/F

2011. szept. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!