Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj? Barátnőim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj? Barátnőim szerint, nem vagyok normális.

Figyelt kérdés
Szóval, ha egy fiú udvarol, utálom, ha bókol meg ilyesmi. Barátnőim ezt úgy fogja fel, hogy "jaj milyen édi". Nekem ez nem megy, én úgy fogom fel, hogy "uff... ez gáz". Egyszer egy srác mondta barátnőmnek, hogy ha legközelebb találkozok vele, rózsát hoz majd. Tök égőnek gondoltam, és nem rajongtam az ötletért. Nem értem. Persze szeretek fiúzni, de nem úgy, hogy "nyáladzanak"...
2011. szept. 6. 05:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

azért mert még fiatal vagy és nagy a szád, majd rájössz szépen az évek során, hogy ilyen nem nyáladzós fiuból van százezer, a bókolós fajta meg egyre fogyni fog, mert "rájönnek" ők is az ilyen visszajelzések alapján, hogy a bók meg a virág nem jön be a csajoknál, és ezekből is szép nagy bunkó lesz.

aztán pár év alatt fogsz belőlük kapni bőven, nembókot, nemnyáladzást,aztán észreveszed majd, hogy az olyan fiú ÉRTÉK, aki nem megdgni akar csak, hanem bókol és virágot hoz, de ehhez kell még neked pár év. :)

2011. szept. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 B.angel ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem szólónak. Bár azt hozzátenném, hogy fiatalabb koromban sem éreztem gáznak se a virágot, se a bonbon-t se semmi mást sem. Mert becsülni kell az ilyen fiúkat, mert egyre kevesebb lesz belőlük!
2011. szept. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ezt akár én is írhattam volna. Meg amikor ELSŐ randira hozott vörös rózsát...azt se tudtam, mit csináljak vele. Na de a lényeg: megértelek. Én is ilyen voltam 16-17 éves koromban, valamennyire sikerült kinőnöm. Egyrészt zavar téged ez, nem tudsz a bókokkal mit kezdeni, talán mert nem kaptál túl sokat sose, másrészt azt érzed, h ki akar sajátítani. Semmiképpen ne törd le a fiút, nehogy bunkó váljon belőle, mint ahogyan azt az első írta, hanem ha zavar a rózsa, mondd azt, h a csokit jobban szereted...az már eleve nem olyan hűderomantikus és együtt befaljátok. :D De mondom, no para, ki fogod nőni, csak ne nagyon törd le a fiú lelkesedését.
2011. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jaj nem szoktam őket letörni :D soha nem mondok semmi ilyet, csak a fejembe gondolom :D
2011. szept. 6. 14:13
 5/6 orikon ***** válasza:
nyilas vagy?
2011. szept. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
halacska vaok xD
2011. szept. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!