Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van vagy nincs fiú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vagy nincs fiú lány barátság? Ha nem akarnak egymástól semmit, akkor ne is legyen közük egymáshoz?

Figyelt kérdés

A kiszemelt nő van ilyen véleményen... baráti szinten ismertük egymást, egy édeskettes találkozó is sikerült, de hát nyilván nem nyomultam rá (első ilyen találkozó, nameg nemrég volt barátja is).

Tehát nem nyomultam rá, majd a másodiknál azt mondta: "nézd, én azthittem akarsz valamit tőlem, ezért találkoztam veled, de nem úgy tünt, hogy akarnál. Ennélfogva értelmetlenek a további találkozók"


nemigazán tudtam hova tenni... most akkor nincs fiú lány barátság, vagy én vagyok ilyen éretlen? Ha akarnak egymástól valamit, akkor OK, különben találkozniuk is "tilos" baráti szinten? Igy a jó, eldobni a másikat?


2011. szept. 7. 13:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelted, mint embert vagy csak nincs szüksége új barátokra, barátra. Beszélgetőpartnerekre nekem sincs szükségem ha van aki közelebb áll hozzám.


20/l

2011. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Smartguy86 ***** válasza:
100%

A férfi dolga a nyomulás, a nő dolga a hárítás. Amit a lány mondott, abból az jön le, hogy abszolút bénának tartott téged.


Van fiú-lány barátság, de olyan a legritkább esetben van, hogy egy fiú csak azért kezdeményez beszélgetést és találkozót egy lánnyal, mert csak barátkozni akar. Főleg ha mindketten egyedülállók. Ha van párjuk, akkor érthető.

2011. szept. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Moszuke ***** válasza:
100%

már vannak barátai, nincs kedve/ideje kiépíteni még egy köteléket... mit kell ezen fennakadni?

korrekt volt a lány, szerintem ez ritka és király:)

2011. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb barátom fiú... már 11 éve, nekem/nekünk működik, nincs és nem is volt köztünk semmi soha ...
2011. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Van, de hülyeség!!! Az egyik fél többet akar mindig!
2011. szept. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem és nem!Szerintem ilyen nem létezik,abban az esetben amit az első hozzászoló mondott,jól mondta,mert én is így gondolom!Az egyik ezer százalék hogy érez valamit,csak nem mondja ki!Én magamból kiindulva mondom persze,mert én nekem egy nő vagy partnerként legyen barátom,de nem barát barátként!

A válszom hogy NINCS!

2011. szept. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
értem, dehát nem a legleső találkozón, ami randinak sem volt nevezhető...
2011. szept. 7. 13:52
 8/21 A kérdező kommentje:
mondjuk személy szerint akkorsem tartom korrektnek ilyen módon megszakitani... mert már a levelemre se válaszol
2011. szept. 7. 13:53
 9/21 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy ő a határozottabb férfiakat szereti, te meg túl kisfiús voltál még neki. Eleinte tetszettél, de aztán az első randin úgy látta, hogy ebből nem lesz semmi, ezért tovább lépett. Ha nem tudod megmozgatni a nők fantáziáját, akkor nem lesz ezekből semmi, max összeszedsz valami kapcsolatfüggő, önbizalom-hiányos kiscsajt...
2011. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem tekintettem még barátomnak nőt, csak célpontnak. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ha egy nő egy kicsit is tetszik, akkor ne nyomuljak rá, ha pedig nem tetszik, akkor nem ismerkedek vele.
2011. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!