Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy a ránézésre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy a ránézésre kis nyomiknak van barátnője nekem meg még nem sikerült semmi (folyt lent)?

Figyelt kérdés
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy én olyan nagy valaki lennék, meg mekkora tökéletes vagyok, régen én is a kis nyomi kategóriába tartoztam jócskán... de ez miért? Nem vagyok elég "tökös" vagy mi a fene? Olyan ideges lettem fél órája, hogy nem kifejezés... nem pont ebből kifolyólag de elég szorosan kapcsolódik a dologhoz. Nem vagyok hülye, mert végezni akarnék 1 éven belül a főiskolával, nem vagyok bunkó, nem vagyok csúnya(legalábbis ha az lenné nem kérdeznék hogy mé nincs barátnőm, haver egyszerűen nem akarja elhinni...)
2011. szept. 7. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem vagy tökös.
2011. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nem vagy jóvágású
2011. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Anyád a kis nyomi csira :D
2011. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert ők nem nyomiznak le másokat ismeretlenül.
2011. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
76%

Én mindennap próbálom nem felidegesíteni magam, de nap végére ilyen ügyből kifolyólag sajna összejön, hogy némelyiknek milyen barátnője van... elképesztő, de ez van.

21/F

2011. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ki a af@sz vagy te hogy bárkiről azt mond hogy nyomi?

de látod azoknak a "kis nyomiknak" van barátnőjük neked nincs akkor ki is a nyomi öreg?

2011. szept. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Valamit nagyon nem jól csinálok, de mit? Egy példát írnék... nem oly rég voltunk ilyen összejövetelen , hát sok embert nem ismertem, úgyhogy meghúztam magam azzal az 1-2 emberrel akit ismertem, meg megérkeztek az ő ismerőseik lányok fiúk vegyesen aztán elvoltunk... én nem vagyok nagy piás, szoval a minimálisat ittam, nekem ahhoz nem kell berúgni, hogy jól érezzem magam.... a többiek azért felöntöttek kicsit jobban a garatra. Ahhoz hogy valakivel megismerkedj ez kell manapság már? Vagy mi, mert valami nagyon nem megy nekem... pont ott volt egy lány is, aki igazából most a kérdésen kívül esik jófej, szép stb... de áá istenem nem sorolom mert cska kihoz a sodromból.
2011. szept. 7. 20:29
 8/20 anonim ***** válasza:
Mert nem nézel ki jól.
2011. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát apám aki beszól olvassa el a kérdést rendesen, lehet hogy nyomi vagyok, sőt vállalom, az vagyok, de attól még néha megüt a guta, ha látom hogy a full szép lányokkal kik járkálnak... egyébként meg 21 vagyok azt nem írtam.
2011. szept. 7. 20:33
 10/20 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy nem én vagyok a mittom milyen magazin szeptemberhavi férfi modell arca... de az még nem jelenti azt, hogy csúnya az ember...
2011. szept. 7. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!