Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy egy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy egy rengeteg értéket felmutató pasi nem kell senkinek, viszont egy utolsó rib*anc csaj aki bunkó és lenéz másokat azt körberajongja a másik nem?

Figyelt kérdés

Na most adott egy férfi, aki rendelkezik jó egzisztenciával, saját erején szerzett diplomát, utána mesterképzésen is részt vett, így MSC diplomája van, ügyvezető egy cégnél, rengeteg mindenhez ért, két nyelven beszél középszinten, széles látókörű, művelt, van saját háza, jó autója, tisztességes volt mindig is, tisztelte a nőket ha kiérdemelték, ápolt is, jó a megjelenése, határozott, családcentrikus, teszem azt minden megvan benne ami elvileg a nők szerint a nőknek kell, még is ha elmegy egy rendezvényre, teszem azt van ott 3-400 nő, senkit nem érdekel, egy nő sem érdeklődik iránta.

Viszont ha van egy nő, aki cigizik, káromkodik, g*ci, f*szom minden 5. szava ez, bulikba jár ahol sokat iszik, néha hány is, kirúgták a középiskolából mert minek tanulni?Ápolatlan, nem minden nap mos fogat pl., bunkó, nem tud helyesen írni, nem tudja az illemet még is ragadnak rá a férfiak, bármikor könnyen talál magának pasit, holott nem is tesz semmit érte, sem hogy jobb ember legyen, még is csomó mindenkinek kell, a férfi akit írtam rá meg senki nem figyel fel.

Ez miért van?!Számomra felháborító, hogy ez megy jelenleg a társadalomban.


2011. szept. 7. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy sztár köré talán odagyűlnek a nők udvarolni, de te kezdeményezhetnél.
2011. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fedd fel értékeidet... ha nem kezdeményezel akkor honnan vágja le egy nő rólad hogy érett gondolkodású ember vagy. A kezdeményezés a férfiak dolga. Amúgy az ilyen "nőkkel" ne is foglalkozz, én sem szoktam...:) remélem segítettem :)
2011. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Több a szar ember, mint a jó, így a szarok könnyebben egymásra találnak.
2011. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valami hiba megis van ebben a pasiban? Peldaul nem eleg ferfias, nem mer kezdemenyezni, lehet, hogy a kisugarzasa olyan, hogy inkabb elkerulik a nok. Nem tudom. Az tuti, hogy a csajok jobban szeretik, ha a pasi kezd el udvarolni.
2011. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kezdeményezni azt utál, ez akkora hiba lenne, hogy a többi tulajdonságát elnyomja?Az kicsit erős nem gondolod?
2011. szept. 7. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy eros, de volt volt egyszer egy kiserlet. egy 100 fos partyn megkerdeztek a resztvevoket, hogy kikre emlekeznek. A vendegek kb 90%-a kb 20 embernel tobbre nem emlekezett es kb 5-t talalt szimpatikusnak. Valahogy igy volt, pontosan mar nem emlekszem ra sajnos. De ha ebbol indulok ki, akkoreleg a keves az esely ra, hogy eszrevegyenek, ha nem kezdemenyez az a ferfiu. Nem kell semmi komolyra gondolni, csak valamifajta parbeszedre.
2011. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves Ügyvezető Úr! Én nem értem, hogy neked tulajdonképpen mi fáj? Hiába vagy művelt, hiába van a pénz, ha nincs kivel megosztani? Ez a "Pénz nem boldogít!" tipikus esete. Régen, amikor fiatal voltál nem csajoztál? Nem tanultad meg hogy kell? Hogyan kell a nőkkel bánni? Miért nincs valakid? Hogy is mondjam ezt diplomatikusan? Nem előnyös a megjelenésed? Egyébként én sok lánytól-nőtöl hallom, hogy nekik inkább az fontos, hogy igazán szeresse őt a férfi és hűséges legyen, ha pénze is van, az szerencsés eset. Próbálj meg ismerkedni, de ne azzal kezd, hogy pörgeted a Mercedes kulcsot! Hanem beszélgess, biztosan tudsz! Legyél jó hallgatóság! Sok sikert! Láttad a Tanú c. filmet? "Szerénység Virág, szerénység! Amit szeretek magamban, az a szerénység!" kb ezt tudom neked is tanácsolni. - egyébként a party-r*bancok azért népszerűek, mert lazák, csinosak, igényesek, de komoly kapcsolatra csak ritkán ajánlott.
2011. szept. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Az ilyen hülye ribancok senkinek sem kellenek hosszútávra, max egy dugásra. Az ilyenek csak a hasonló tahókat vonzzák, de értelmes fasziknak nem kellenek.

Nekem sem kellenének, mert hosszútávon a külső nem elég.

2011. szept. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azok a lotyók akiket leírtál, nos őket a t*hópasik megtalálják. Normális férfi ilyen nővel szóba sem állna.

Te viszont érdekes eset vagy. Nem lehet hogy nem vagy elég nyitott? A mai pasikkal az a baj, hogy nem nyitottak.

Ennyi erővel én is kiírhattam volna a kérdést...de hát én sem vagyok udvarlós típus... a pasiknak meg ez jón be sajnos.

26L

2011. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na álljunk csak meg! Először is egy nőt egy férfival összehasonlítani már csak azért is butaság, mert ha tetszik, ha nem a nő olyan, akinek nem kell tennie semmit, mert ősidők óta a férfiak teszik meg az első lépést. Ha látnak egy szép lányt, odamennek hozzá. Míg egy férfi, van belőlük pár, akikhez odamennek a nők, de az értelmes, okos nők nagy része nem kezdeményez, maximum bizonyos esetekben, de sohasem első ránézésre. Ez azért van, mert a nők sok mindent figyelnek a megjelenésen kívül, ha egy szót nem szóltál hozzájuk, nem fognak odamenni. Eddig a férfiakat a látvány győzi meg, a nő meg már a puszta bátorságot is értékeli. A megnyerő személyiség nem elég, ha nem tudod kimutatni. Nincs az rád írva, így amíg nem mutatod meg, addig nem fognak a nők arról tudni, hogy te milyen nagyszerű ember vagy. Azt már ne is említsük, hogy egy buliban mindenki mindenkire rányomul, akit szépnek lát az alkohol hatása alatt. Szóval csak ennyi: HA nem mersz, nem nyersz! A férfiatlanságot senki nem értékeli. Pláne tömegben, ne várd, hogy majd téged fognak észrevenni.
2014. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!