Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon tróger voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon tróger voltam?

Figyelt kérdés

Hát úgy kezdődött az egész hogy elmentünk a barátnőmmel bulizni... megláttam egy csaj, atom jó nő volt.. odamentem beszélgettünk elvoltunk egyszer csak odajön barátnőm nagy mérgesen( nem tudom mi baj volt még akkor) hogy menjek ki..

mondom : " nem takarodsz?!" erre elment.. ottmaradtam a másik lánnyal már látszott hogy lesz valami erre megjelent a barátnőm hogy micsoda ilyen meg olyan..blabla...bla aztán mondtam neki hogy ne izgulj ha hazamegyek oda adom egy kicsit .Azóta nem veszi fel, az apja azt mondta hogy takarodjak onnan ...:S

most mit csináljak? ennyire súlyos volt?


2011. szept. 8. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kamu... Legalább is normális embernek ilyen az észébe sem jut.
2011. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
hát ha ez nem vicc és neked nem esik le mekkora tapló voltál akkor állatkertben kellene mutogatni téged a majomketrecben:D
2011. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Koldus ***** válasza:
71%

Jah.


De mit akartál neki odaadni?

2011. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Ilyet mondtál a barátnődnek,hogy "nem takarodsz?!" ? Igen ennyire súlyos. Így nővel nem beszélhetsz,nem még a saját,gondolom volt barátnőddel.


De amúgy milyen kultúráltan tálalod.. nagy tróger voltam? pff-.-

2011. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hát nagy taplóságra mutat látszik csak a műszerrel gondolkozol...
2011. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
te 1 patkány vagy és 1 roh.adék.
2011. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a csajod már előtted kiszúrta magának a pipit, te meg lenyúlod előtte. Partiba kellett volna vágni, és akkor mindenki boldog.

Ha az apja pattog, legközelebb dugd meg őt is!

2011. szept. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamu,de ha mégsem akkor te nem tróger voltál hanem egy patkány! :S

A barátnőd meg nem tudom hogy is állhatót veled egyáltalán szóba!

2011. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tróger voltál.
2011. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Barátnőd ugyanezt megcsinálja? Bár szerintem kamu. Vagy ha igaz akkor ilyen elkényesztetett felsővezető fia lehetsz aki klubozik a szigeten ,meg a rióban koxol.
2011. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!