Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságból szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom..egy buliban ismerkedtünk meg.Azóta nagyon sokat beszélgetünk és bírjuk is egymást.Minden pénteken együtt megyünk a buliba.Múltkor elmentünk sétálni egyet éjszaka és megkérdezte hogy nincs e kedvem elmenni vele vízibiciklizni.Elmentem vele.Aztán megálltunk egy helyen és néztük a csillagokat.Aztán megkínált sörrel.Én ittam egy keveset. Aztán bevallotta nekem hogy szeret! Utána pedig megcsókolt..Én is ugyan úgy érzek iránta mint ő én irántam..De van 1 kis gond! Ezt ő nem tudja, és amúgy is van családja..nem akarok közéjük állni. Tudnátok segíteni? szerintetek mit csináljak? vagy a helyemben mit csinálnátok?
2011. szept. 9. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy?:s
2011. szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány.
2011. szept. 9. 00:24
 3/6 anonim ***** válasza:

ne reménykedj :D álom világban élsz hány éves vagy?

( nem fogja elhagyni érted a családját csak megakart kefélni)

2011. szept. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

15 vagyok.

De nekem azt mondta hogy velem akarja leélni az életét.

És többet van velem mint a családjával.

2011. szept. 9. 00:28
 5/6 anonim ***** válasza:
na jó... ez nagyon szánalmas :D:D:D hallod... most kezdjelek el kioktatni ? fáradt vagyok de azért gondold végig... egy családos ember meg egy 15 éves igen pici kis érettlen kislányka... ici pici lányka vagy ... normális hogy érettnek hiszed magad de hidd el nem vagy az neked egy 14-16 év körüli srác való... egy pedofil megfog téged bszni nem fogja elhagyni érted a családját ez esélytelen. megaztán a törvény is bünteti...( jó elmultál 14 de az nem jelent semmit. nem vagy okosabb mint egy 14 éves...) veled akarja leélni az életét szüleid tudnak erről??
2011. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most mi van? Te viccelsz? vagy ez egy kamukérdés? most vagy töled mentek el otthonról, vagy én vagyok túl hülye... Anyám, estére imátkozok érted :D XD
2011. szept. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!