Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig vele álmodom?

Figyelt kérdés
tetszik egy fiú nagyon, vágyok rá, és az álmomban mindig együtt vagyunk fogjuk egymás kezét puszilgatom, szeretem, de valóságban miért nem lehet végre már :(
2011. szept. 9. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok, csak az X-emmel. Már mással vagyok, mégis vele álmodok, sajnos olyanokat h. reggelre minden bajom van. Én csak simán nem akarok többet vele álmodni.


Közeledj felé

2011. szept. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
álmomban ő is érzett irántam:)
2011. szept. 9. 08:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg kezdeményezz. Beszélgess vele, stb.

Ne aggódj, majd kialakulnak a dolgok.

2011. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
álmomban elmondta hogy már vagy egy éve akart én meg őt hónapok óta, de lehet egymásra várunk :(( nekem nem megy a kezdeményezés félek a csalódástól nagyon
2011. szept. 9. 08:34
 5/14 anonim ***** válasza:
ne álmokra építs..nekem is tetszik 1 lány...de ő nagyon..a vicc h alig beszéltem vele, azóta róla álmodozok...ilyen beleesős vok fiú létemre...de reggel sírhatnékom van ha arról álmodok h vele vagyok...reménytelen :/
2011. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
mert egy álom:/
2011. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kíváncsiságból ,mennyi a korod?
2011. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

21:24

imádom az ilyen, kicsit érzelmesebb pasikat, mint amilyen te vagy

2011. szept. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én a volt barátnőmről álmodok sokszor, akit még mindig szeretek... :(


meséld el neki, hogy róla szoktál álmodni, közeledj felé

2011. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
egészen addig még nem kezd idegelni a dolog :)am ha 1 fiú ilyen akkor félénkebb is, és sokszor nem is néz ki olyan jól :) 21:24 -as voltam :)
2011. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!