Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok ez megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok ez megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés
Ha például a barátnőtök vagy a feleségetek egy másik lánnyal csókozolna.
2011. szept. 9. 09:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Azt hiszem nem, de azért elbeszélgetnék vele...
2011. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Meglepődnék ha a feleségem más nővel csókolózna mert ez nem az ő ízlésvilága..Nem leszbi,és nem igazán érdekli az ilyen..Én ennek csak örülök,mert számomra is az a normális ha férfi és nő van egy kapcsolatban..

30/F

2011. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
Ez nem megcsalás. És szerintem egy kicsit, legbelül minden nő leszbi.
2011. szept. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A hűség fogalmába az is beletartozik (nálam), hogy nem csókolózunk mással. Sem ellentétes neművel, sem azonos neművel, sem kutyával, macskával, sem gumibabával.
2011. szept. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok,és soha nem csókolóznék más nőkkel. Nem minden nőben van meg a leszbikus hajlam.Ez ugyanolyan hülyeség mintha azt mondnánk mi nők,hogy minden férfi legbelül meleg is..
2011. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

09:33


Pedig egy nő sokkal gyengédebb és sokkal érzékibb tud lenni egy másik nővel.

A férfi meg azért jó ha durva szex kell.

2011. szept. 9. 09:38
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
én ugyan nő vagyok, de azért remélem nem bánod, hogy írok. egyszer majdnem volt egy kapcsolatom egy biszexuális fiúval, akkor elgondolkodtam ezen a témán. szerintem itt maga a csók számít, nem pedig az, hogy lánnyal, vagy fiúval teszi. egy másik EMBERREL csókolózott, döntsd el, neked ez mit jelent.
2011. szept. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért szerinted egy férfi csak durva tud lenni a szexben???és ezért csókolóznál nővel???Ekkora ökörséget! A férfiak is tudnak érzékiek lenni a szexben,és tud érzékien csókolózni.

Nem kell azért egy nővel smárolni,hogy az érzékiséget megtapasztald.Érdekes én ismerek nem egy olyan férfit aki csodálatosan gyengéd,s jó az ágyban,és olyan érzékien tud csókolni,hogy a karjaiban elolvadsz..

Ám a kérdésedre a válasz.A csók az csók.Ha valaki érzelemmel csókol akkor minden hogy nővel vagy férfival teszi egyre megy.Ebben az esetben megcsalásnak számít.

2011. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem nem számit annak...a csajokra nem vagyok féltékeny...bár kinek a pap,kinek a papné..:D
2011. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

háát hallod :)

épp megtörtént hogy bnőm lesmárolt 1 csajt persze mind2en ismerjük öt nem vadidegent, de valamiért nem zavart- egyszerüen én is mosolyogtam rajta, azota is cukkolom vele

de ha fiuval történne azonnal-

2011. szept. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!