Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hord valaki 85 G-s melltartót?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hord valaki 85 G-s melltartót? Tudtok elérhető áron jó minőségűt?

Figyelt kérdés
Borzasztó sokba kerülnek az Anita vagy Felina cuccok.... tudtok valahol hasonló minőségű de talán nem ennyire márkás (és drága) melltartót?
2011. szept. 9. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Megmondom őszintén: nem tudom. De ha valaki jelentkezik, arról tudni akarok. 85 a, b, c, d, e, f, G! Mondom gé!

30f

2011. szept. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlackSword ***** válasza:
Az szép... Mostmár tegyél fel képet!!!
2011. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Nem szakad le a hátad ekkora tehertől? Bocs az offért, és nem bántásból, de el se bírom képzelni, hogy lehet pl. aludni ilyen nagy cicikkel.
2011. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Utolsónak: gondolod, hogy szándékosan hord ekkorát? Ne legyél már hülye...
2011. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Te ne legyél hülye. Ez egy szimpla kérdés volt, és érdekel a válasz.
2011. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen gyönyörűséges mellet muszáj megmutatnod nekem. Mit meg nem adnék, hogy ilyen barátnőm legyen. Kényeztetném a két szép mellét, amikor csak lehet, kiráynőnek érezhetné magát mellettem. Hmmmm. :)
2011. szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
khmmm.... leginkább nőtársaimhoz szólt a kérdés :) Fotót sajnos nem áll módomban föltenni x)
2011. szept. 9. 12:32
 8/8 anonim válasza:

Triumph minimizer 85E 6800 forint, évek óta ilyet veszek, szeretem.

[link]

2011. szept. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!