Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csajozz egyetemen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozz egyetemen, kezdőknek (ez lennék én), tanácsokat szeretnék?

Figyelt kérdés
Szerintem nem kell jobban kifejteni... hogy csináljam? Most lehet írja valaki, hogy menj oda hozzá, hogy az meg az a terem merre van ... és aztán mi lesz, mert ha magamtól nem találom meg azután hogy elmondta elég hülyének nézne , vagy kérd el tőle a füzetét... egy "idegen" miért adná nekem oda? stb... Lehet nekem tűnnek ezek hülyeségnek, de nem tudom... kérlek segítsetek.
2011. szept. 9. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szaladj végig meztelenül a folyosón.
2011. szept. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 BB30+ válasza:
44%

Haver!


Ez nagy témát átölelő kérdés, rövid jó válasz nincs!!!


Vedd meg a KULCS A NŐHÖZ címü könyvet nem hosszu és tök jó modon gyakrolati tanácsokkal teljesen használható modon csinál beloled gigolot :D


Hallod, TUTI! :D Én nekem ezért van feleségem - uj - :D

mindenkinek ezt ajánlom!!!!!


cső

2011. szept. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szaladj végig meztelenül a folyosón XD elég volt gólyatáborban csapatostól anno XD
2011. szept. 9. 13:53
 4/6 BlackSword ***** válasza:

"Szaladj végig meztelenül a folyosón." Ez snassz...

Egyszerű... Járj el bulizni... Majdnem minden nap van valami... Ha meg koleszos vagy, akkor menj le a koli elé... Nálunk az a dohányzó, aztán szólítsd le őket... Mit kell ezen bonyolítani...

2011. szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én már öreg vagyok, nem biztos, hogy jól mondom, de hátha... Szal azt hallottam, mostanában kezdenek működni a régebben viccnek szánt csajozós dumák is... Ilyen "Szép a cicid, jössz táncolni?" egyre kevesebb pofonnal megoldódik. Lassan a "Teccő kóla, kő g...?" lesz a standard :/

Na jó, nem... Szerintem tényleg jó szolgálatot tesz egy-egy könyv, érdemes körülnézni. Szex témában is, mert ugye a második biztonság (a "jó vagyok" biztonsága) ugyanolyan fontos. :)

2011. szept. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vedd elő a farkad és kérdezd meg tetszik-e neki. Ha azt mondja igen, akkor nyert ügyed van. Ilyen egyszerű. Milyen füzet?


:-D

2011. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!