Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kerüljek kapcsolatba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerüljek kapcsolatba a sráccal akit reggelenként látok?

Figyelt kérdés
Buszon szoktam látni, utánam száll fel én aztán csak pár megállót megyek. Többször is észreveszem, hogy néz, tegnap is mielőtt felszállt már egymásra néztünk és mintha felderült volna az arca. Ma mikor szállt fel már szinte rá se mertem nézni, mert attól tartottam, hogy rögtön elmosolygom magam...azt meg nem akarom, hogy hülyének nézzen. x) Arra gondoltam, hogy talán előkéne vennem a füzetem amire rávan írva a nevem és akkor ha észreveszi akkor így rám kereshet...van valakinek ötlete, hogy mit csináljak? Már várom a hétfő reggelt. :D 17/L
2011. szept. 9. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább örülne neki ha rámosolyognál ;D
2011. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Keress valami ürügyet hogy beszélhess vele!Akármit!Vagy szólítsd le!Ma már a pasik nem igen kezdeményeznek!Tapasztalat!Eddig mindig én kezdtem!

L

2011. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"...mert attól tartottam, hogy rögtön elmosolygom magam...azt meg nem akarom, hogy hülyének nézzen."


Ha így állsz hozzá, akkor inkább felejtsd el az egészet! Viszont mihelyt úgy érzed, hogy kész vagy legalább rámosolyogni, akkor rögtön mosolyogj rá! Ha minimum visszamosolyog, menj oda, beszélgessetek! A többit a fantáziádra bízom. :P


(Ha nem mosolyog vissza, akkor is odamehetsz, lehet, hogy hasonló problémáitok vannak.) ;)

2011. szept. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá... aztán másnap bedobhatod a füzetedet is... vagy még jobb... jelölj be facebookon: XXXX nagy betűkkel a füzeteden:D
2011. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szeretném,ha én lennék az a fiú, de nem sok esély van rá sajnos. Bár ki tudja. :D
2011. szept. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De jó is lenne. x) Honnan írsz? :D
2011. szept. 9. 16:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Hajdú-Bihar
2011. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem azzal akadtunk össze akivel szeretnénk. :D
2011. szept. 9. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez de ari dolog :))) nagyon hiányzik ez nekem, amikor gimis voltam és buszoztam, és szingli voltam, ez olyan jópofa dolog :) Egyszer köszönj rá, és mosolyogj is nyugodtan, Te tudod, min mosolyogsz, őt pedig titokzatossá teszed :) a füzeted is vedd elő nyugodtan :D csak ne annyira feltűnősködj, bnőddel( ha mész együtt) ne nagyon vihogjatok, az taszítja a pasikat!
2011. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Holnap rámosolygok.:D
2011. szept. 11. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!