Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok megbocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok megbocsátani magamnak?

Figyelt kérdés
..főleg a gyávaságom miatt, az elszalasztott lehetőségek miatt. Arra már rájöttem hogy minden az én fejemben dől el, még az is hogy vki szeretni fog-e vagy sem. Mivel nem tudok megbocsátani magamnak, így pontosan ugyanezekért nem akarnak annyira mások, még akkor sem ha nagyon tetszem nekik. Mit tegyek hogy ne bántsam magamat állandóan?
2011. szept. 9. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szállj szembe a félelmeiddel! különben sosem fogsz tudni túllépni a történteken
2011. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem könnyű. Én is sokáig haragban voltam magammal, sokszor utólag jöttem rá, hogy milyen esélyes lettem volna, és elrontottam a fenébe.

Túlléptem a dolgon, úgy gondoltam ezen mindenképp változtatni kell. Nekem az volt a bajom, hogy sok lány volt, akin látszódott hogy tetszem neki, mégsem mertem megszólítani komolyabban sem. Amikor megint egy ilyen helyzet elé kerültem, eszembe jutott, hogy párszor elrontottam, és mennyire bántott hetekig a dolog, és nem akarom mégegyszer, vagy többször átélni, szóval ledöntöttem a félelmem. Nem volt könnyű, de sikerült! Neked is sok sikert! :)

2011. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!