Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Húgom és bátyám miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Húgom és bátyám miért nem érti meg, hogy én nem szeretek bulizni? Tényleg egyedül fogok megöregedni?

Figyelt kérdés

Húgom (18) általában discoba, bátyám pedig kocsmába (vagy mibe) szokott járni a haverjaival. Én pedig inkább elmegyek a természetbe vagy színházba.

Azt mondják, hogy később nagyon meg fogom bánni és, hogy egyedül fogok megöregedni. (Ebben lehet valami 20 évesen még nem volt barátom és alig beszéltem még fiúval).

De hiába mondják, hogy meg fogom bánni, most még nem érzem. Egyszerűen nem bírom az olyan helyeket ahol alkohol és cigi van és attól érzik jól magukat az emberek. Én köszönöm szépen anélkül is tudok boldog lenni. Nekem nem ez jelenti a boldogságot. De akkor miért kell piszkálni érte?


2011. szept. 9. 23:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És még azt sem mondhatom, hogy nekem fontos a jövőm és, hogy tanulok, azért nem járok el bulizni, mert bátyám is egyetemet végzett, húgom és én is egyetemre járunk, de mégsem bírok elmenni bulizni. :(
2011. szept. 9. 23:39
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond, ha így érzed magad jól, élj így! Ők olyanok, Te ilyen vagy és ez így van rendjén! Egyszerűen hagyd rájuk! Az pedig biztos, hogy nem egyedül öregszel meg. Én sem érzem így, pedig nekem sem volt még barátnőm. Én is kerülöm a hangos helyeket, a tömeget, de eddig sem bántam meg és ezután sem fogom.

21/f

2011. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül fogsz egyedül megöregedni, csak neked talán nehezebb lesz párt találnod. Ha eddig még nem nagyon beszéltél fiúkkal, akkor kezdd el, utána már csak rosszabb lesz. Egyébként te ilyen alkat vagy, nem mindenki szereti a bulizást, ha te így érzed jól magad, akkor nem kell másra hallgatnod. Vannak, akik azzal a süket dumával jönnek, hogy éld ki magad, és ha nem teszed, akkor nem lehetsz boldog, de ez hazugság. Miért, ők honnan tudnák, hogy neked mi okoz boldogságot? Viszont annyi, hogy légy kicsit nyitottabb, mert így tényleg nem lesz könnyű. Abban viszont nem látok semmi rosszat, ha pl. alkoholizálás helyett a természetet vagy a színházat választod. Ha jól érzed magad, akkor nincs gáz, csak nem árt, ha közben a társas kapcsolataidat is építed valamilyen formában. Amúgy ha gondolod, írj privit, szívesen elbeszélgetnék veled. Ja, fiú vagyok, ezt tisztázzuk. :)
2011. szept. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem zárkózom magamba, úgy érzem, hogy nyitott vagyok mindenki felé, sőt őszinte vagyok mindenkivel. Nagyon szeretek beszélgetni, csak eddig úgy alakult, hogy már 6 éve lányos iskolába járok és nem tudom hol lehetne fiúkkal ismerkedni.
2011. szept. 9. 23:56
 5/13 A kérdező kommentje:
Sőt utálok egyedül lenni.:)
2011. szept. 9. 23:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 22 évesen volt először barátom de ismerek egy lányt akinek 24 évesen.Mindketten boldogok vagyunk 27 évesek és nem sajnáljuk,hogy nem kezdtünk el hamarabb pasizni.Mi sem szerettük soha a discot,a kocsmát meg az ilyen piálós helyeket mégis jól érezzük magunkat.

Nincs abban semmi rossz ha te is ilyen vagy és ne aggódj nem fogsz egyedül megöregedni.

2011. szept. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért különb valaki, aki diszkóban piál, drogozik és b.szatja meg mással magát?

Inkább az bánja meg, aki így viselkedett, mert 25 évesen teljesen kiég.

2011. szept. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj. Találsz hozzád illő párt és barátokat is. Ha van időd és kedved hozzá próbálj meg valamilyen közösségi tevékenységben (egyetemen pl öntevékeny körök stb...) részt venni ott is lehet ismerkedni.


Nem feltétlen rossz az amúgy, ha kicsit kiéli magát az ember, inkább most mint család mellett. Persze van akinek erre nincs szüksége és az a legjobb.

2011. szept. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 menta34 ***** válasza:
72%

Szerintem se aggódj :)


Amúgy .. te megérted a húgod és a bátyád? hogy ők szeretik azt? .. vagy lenézed te is őket, ahogy esetleg ők téged. Ezen gondolkozz el. Nem baj, ha más elveid és igényeid vannak, mert az a te egyéniséged, viszont ne váljon rögeszmévé és görcsös hitvallássá. És itt jön be a kiélés kérdése. Természetesen semmit nem kell amit nem akarsz, csak azért, hogy ki legyen pipálva, de most amíg teheted jár nyitottan és ami ellen nem ellenkezel és a megszokott kereteken belül van (nem a diszkó mögötti szüzesség elvesztésre meg a drogozásra gondolok) talán érdemes kipróbálni, pl. egy becsiccsentést vagy áttombolt éjszakát a barátokkal. Sokan vannak úgy, hogy ez a kiélés dolog nem volt meg, mert pl. a szülői szigor nem engedte, stb. aztán 30 felett, feleséggel, gyerekkel vakarják a fejüket. Tudom, hogy van, amire azt mondják nem kell kipróbálni - és ha most mégis kíváncsi vagyok? most nem tehetem, rámehetne a családom. Fiatalon meg max. mondta volna a környezetem, hogy jó hülye és annyi. :)

2011. szept. 10. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!