Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szeretném számolni hogy kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném számolni hogy kb mikor fog megjönni barátnőmnek. Mondotok ilyen oldalakat?

Figyelt kérdés
csak mert megkérdezni nem akarom mert friss kapcsolat viszont szeretném tudni hogy mikor kell vele figyelmesebbnek lennem mint általában,mikor idegesebb stb.
2011. szept. 11. 17:28
 1/6 napietus ***** válasza:
100%

átlagosan az utolsó menstruáció első napjától számított 28 nap.


de észre fogod venni, nem kell ezt túllihegni sztem.

2011. szept. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ezt tudtam csak nem tudom mikor volt neki az első ha pl hónap végén született akkor hónap végén jön meg neki?
2011. szept. 11. 17:33
 3/6 napietus ***** válasza:
100%

nem, semmi összefüggés nincs :D sőt, mivel mint tudjuk 1 hónap nem 28 napos (kivéve a február), ezért a hónap viszonylatában mindig "tolódik" is a dolog. ha kiszámolod egy kártyanaptáron, látni fogod, hogy 28 naponként hogy alakul.


de kiindulni csak abból tudsz, mikor volt neki utoljára. ha egyáltalán be van már állva a menstruációja, mert eleinte van, hogy rapszodikus.


és mégegyszer írom: ezzel neked nem kell foglalkozni, lazíts!

2011. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Pl.: megjön neki szeptember.12-én akkor adj hozzá 28-at és kb. akkor fog megjönni neki. de ehhez természetesen tudnod kell, hogy mikor jött meg neki először az adott hónapban.
2011. szept. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se foglalkozz vele, vagy észreveszed, vagy jobb esetben nem. Én sok olyan lányt ismerek, akik teljesen normálisak olyankor is, ezek után már nem állnék szóba még egyszer olyannal, aki hisztizik.
2011. szept. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek
2011. szept. 11. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!