Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem lenne barátnője azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem lenne barátnője azt hinném tetszek neki. De így elég érdekes. Szerintetek? 17/L

Figyelt kérdés

Egy sráccal nagyon jóba lettem,mindig keres,hív találkozni,bókol,nagyon aranyos velem.

Kicsit úgy viselkedik mintha tetszenék neki,ha nem lenne barátnője meg is kockáztatnám hogy többet érez..De van barátnője,állítólag szereti is..Akkor ezek a jelek csak szimplán barátiak amiket felém küld ?

mindig elmondja hogy gyönyörű és jó fej vagyok,egy főnyeremény vagyok,nagyon jó neki velem,meg hív találkozni,egyből keres ha látja hogy bárhol elérhető vagyok..Szerintetek ?


2011. szept. 13. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ebben a korban több vasat tartanak a tűzbe a srácok. Barátnőtől függetlenül még a fiúkra is bukhat.
2011. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem ez neki nem csak barátság..ha jóba vagy a lánnyal és nem akarod h a kapcsolatotok romoljon akkor kerüld el a pasit!
2011. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
150% h ez nem barátság!! Igaza van az elsőnek (mmint az első részében, a második hülyeség), ebben a korban több vasat tartanak a tűzben én is így vettem észre. :// (Én is 17 vagyok.) De akár az is lehet, hogy rendes srác és lassan jobban meg fog szeretni téged, mint a barátnőjét, nyilván akkor az lenne a tisztességes, ha szakítana a csajjal, mielőtt bármi történik köztetek. Különösen, ha úgy érzed, nagyon összeilletek a sráccal. Ezt neked kell kiderítened.
2011. szept. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amíg barátnője van,semmit sem szeretnék tőle ez az alap nálam.Biztos hogy lehet ebben több részéről? Nem ismerem olyan régóta,lehet csak barátilag nagyon megkedvelt..Igazából fogalmam sincs hogy ez most mi..Majd kiderül:)
2011. szept. 13. 21:33
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy csak szimplán ki akar használni:)
2011. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet h csak húzza az agyad mert vannak olyanok akiknek ez jól esik..mindenesetre ha képes úgy bókolni 1 lánynak h közben van barátnője akkor ott már lehet h vmi nincs rendben :/
2011. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!